Nie przeocz - Targi Kielce

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka "Czas Dziecka"

Targi Kielce

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka "Czas Dziecka" - to największe branżowe wydarzenie organizowane z myślą o dziecku i rodzicach.

Podczas drugiej edycji imprezy swoje oferty zaprezentowało 220 wystawców z ośmiu państw. Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka "Czas Dziecka" odwiedziło ponad 8 tys. zainteresowanych. Imprezie tradycyjnie towarzyszyło szereg wzbudzających zainteresowanie wydarzeń. Jednym z nich były Finały Halowych Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych.

Dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszyły się prezentacje dla handlowców pod hasłem: "Sposoby na zwiększenie sprzedaży w sklepach z zabawkami i artykułami dziecięcymi". Swoją wiedzą dzielili się doświadczeni praktycy i eksperci.

Poruszony został również temat bezpieczeństwa artykułów dla dzieci. W związku z wejściem w życie nowej dyrektywy zabawkowej wyjaśnienia dr inż. Beata Grynkiewicz-Bylina z gliwickiego laboratorium Komag okazały się niezwykle cenne dla firm wprowadzających tego rodzaju produkty na rynek.

Na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka "Czas Dziecka" zapraszamy do Targów Kielce w dniach 2-4 marca 2012.

            

Zobacz też:

Firmy