Nie przeocz - MINIMINI+

Wspólnie świętujmy 15 urodziny Rybki MiniMini!

MINIMINI+

Ulubienica najmłodszych dzieci, Rybka MiniMini, kończy w grudniu 15 lat. Z tej okazji przygotowała moc atrakcji oraz konkursów, aby widzowie wspólnie z nią mogli świętować urodziny.

Grudzień to wyjątkowy miesiąc dla Rybki MiniMini. Od 20 grudnia 2003 roku bohaterka stacji bawi i uczy maluchy w całej Polsce. Z okazji jej 15 urodzin twórcy Rybki przygotowali dla niej i jej fanów fantastyczne prezenty: konkursy z niesamowitymi nagrodami oraz możliwość porozmawiania z Rybką na żywo w kinach.

Rybka MiniMini przygotowała dwa konkursy dla najmłodszych widzów. Pierwszy z nich, "Urodziny z Rybką MiniMini", zachęca najmłodszych widzów oraz ich rodziny do wysłania filmów z życzeniami dla Rybki. Konkurs startuje w czwartek, 6 grudnia i trwać będzie aż do 6 stycznia 2019 roku. Laureaci zostaną nagrodzeni przyjęciem urodzinowym oraz upominkami zorganizowanym przez stację. Więcej informacji o akcji na stronie: urodziny.miniminiplus.pl

Dla spóźnialskich Rybka ma jeszcze jedną propozycję i zaprasza fanów do pokazania się obok niej na ekranie. Całoroczny konkurs: "Moje urodziny" wystartuje w poniedziałek, 17 grudnia. By wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę internetową mojeurodziny.miniminiplus.pl i zamieścić zdjęcie oraz informację o dacie urodzin swojej pociechy. W ramach programu "Moje urodziny" na antenie MiniMini+ pokazywane będą zdjęcia jubilatów.

Solenizantka świętuje swoje urodziny również w Multikinach! Rybce podarowano niezwykły prezent, możliwość porozmawiania z widzami na żywo. Twórcy Interaktywnego Show, stacja MiniMini+, polska sieć kin Multikino oraz firma Verne Vision, przygotowali specjalne pokazy, w ramach których mali widzowie wspólnie z bohaterką show przeżywają niezwykłe przygody i decydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko widzą Rybkę na dużym ekranie, ale także mogą wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec.

Więcej informacji o projekcie oraz grudniowych emisjach znajdą Państwo pod linkiem: grudniowe show z Rybką MiniMini w Multikinach w całej Polsce.

            

Zobacz też:

Firmy