Nie przeocz - JYSK

JYSK wspiera akcję "Poduszka dla maluszka"

JYSK

"Poduszka dla maluszka" to ogólnopolska akcja charytatywna, której celem jest zebranie jak największej liczby kolorowych poduszek dla maluchów w szpitalach, a także - zgromadzenie środków finansowych na doposażenie placówek medycznych. JYSK - jako główny partner - aktywnie angażuje się w te działania, organizując we wszystkich sklepach zbiórkę pieniędzy i wspierając akcję organizacyjnie.

W tym roku odbywa się już VIII edycja "Poduszki dla maluszka". Wielobarwne, przytulne poduszki, które dzieci otrzymują podczas świątecznych wizyt - to odrobina czułości i radości, która pomaga w trudnych szpitalnych chwilach. - Początkowo nasz cel był prosty-zebranie kilkudziesięciu poduszek dla chorych dzieci, żeby wywołać u nich uśmiech i pozwolić na chwilę zapomnieć o badaniach i leczeniu - mówi Aleksandra Łacek, organizatorka akcji. - Nie spodziewaliśmy się, że akcja spotka się z tak pozytywnym odbiorem. Z roku na rok rozrastała się i teraz "Poduszka dla Maluszka" to coś więcej, coś wyjątkowego. Chciałabym bardzo podziękować firmom, które nas wspierają - bez nich nie moglibyśmy osiągnąć takich rezultatów.

Ubiegłoroczna edycja, której JYSK był również głównym partnerem, okazała się rekordowa. W ponad 200 sklepach JYSK oraz dzięki zaangażowaniu partnerów udało się zebrać ponad 52 000 zł i ponad 530 kolorowych poduszek.

Wybrane przez pracowników szpitale zostały wyposażone w niezbędny asortyment oraz sprzęt AGD. - Ubiegłoroczna współpraca pozwoliła nam na zgromadzenie dużych środków finansowych, za które mogliśmy kupić doposażenie do 6 szpitali - mówi Rafał Andreas, organizator zbiórki i Kierownik jednego ze sklepów JYSK. - Mam nadzieję, że i w tym roku akcja przyniesie równie duże zainteresowanie i wsparcie, zarówno ze strony pracowników jak i klientów.

Podobnie jak wcześniej, także w tym roku JYSK organizuje zbiórkę na rzecz akcji "Poduszka dla maluszka". Pieniądze można wrzucać do puszek w 217 sklepach na terenie całego kraju. Zaangażowanie firmy daje akcji również więcej możliwości organizacyjnych i poszerza krąg osób działających na jej rzecz. - JYSK jest ekspertem od komfortowego snu i wypoczynku, idea naszej firmy idealnie wpisuje się więc w szczytny zamysł akcji "Poduszka dla maluszka" - mówi Aleksandra Chalimoniuk, Dyrektor ds. Komunikacji i PR w JYSK Polska. - Ale też co bardzo ważne - misją naszej firmy jest wspieranie akcji, które realizują ważne społecznie cele. Zależy nam, by każdy pacjent - szczególnie ten mały - miał zapewnione jak najbardziej przyjazne i komfortowe warunki. Nawet drobny gest - jak ta kolorowa poduszka - może umilić przykre momenty w trakcie leczenia. Gorąco zachęcam wszystkich do wsparcia akcji "Poduszka dla maluszka".

Zbiórka w sklepach JYSK potrwa do 16 grudnia. 

            

Zobacz też:

Firmy