Nie przeocz - Castorama Polska

Castorama wraz z Dorotą Szelągowską dekorują wnętrza

Castorama Polska

Castorama Polska zaprezentowała katalog Dekoracje 2018, przygotowany przy bliskiej współpracy z projektantką wnętrz i dziennikarką Dorotą Szelągowską. Klienci znajdą w nim wiele inspiracji oraz profesjonalnych porad, a także wybór produktów dostępnych w sieci. Autorzy przekonują, że aby mieć wnętrze dopasowane do swoich potrzeb, wystarczy niewielki budżet, pomysł i dobre chęci.

Najnowszy katalog jest doskonałym dowodem na to, jak wielką moc mają dekoracje. To za ich sprawą neutralne wnętrze może nabrać charakteru i sprawić, że domownicy poczują się w nim dobrze. Wybór elementów dekoracyjnych to zazwyczaj ostatni etap urządzania mieszkania.

 

Marka Castorama wraz z Dorotą Szelągowską przekonują, że planując zmiany, można odwrócić kolejność i zacząć od dodatków. Elementem decydującym o wyglądzie pomieszczenie nie zawsze muszą być nowe podłogi, meble czy kolor ścian, ale na przykład ciekawy wzór poduszki. Przeprowadzenie metamorfozy nie musi oznaczać też gruntownego remontu. Aby nasz dom stał się przytulny i stylowy, czasem wystarczą drobiazgi.

- Zależy nam, by każdy z naszych klientów mógł mieć dom, w którym czuje się dobrze. Podpowiadamy im jak to zrobić i wspieramy, proponując konkretne rozwiązania. Współpraca z Dorotą Szelągowską, która jak mało kto wie, jak w prosty sposób odmienić wnętrze, pozwala nam jeszcze skuteczniej inspirować odbiorców. Chcemy dzielić się naszymi wspólnymi  propozycjami, dlatego zdecydowaliśmy się na wydanie katalogu Dekoracje 2018. - mówi Sebastian Wężyk, Dyrektor ds. Komunikacji Marketingowej w Castorama Polska.

     

Projekty Doroty

Katalog Dekoracje 2018  otwiera moc inspiracji zawartych w przygotowanych przez Dorotę Szelągowską projektach salonu, pokoju dziecięcego oraz sypialni. Powstały one w oparciu o wiedzę i bogate doświadczenie autorki, która od wielu lat pomaga Polakom w dopasowaniu wnętrz do potrzeb domowników, a także produkty dostępne w sklepach Castorama. Bazując na konkretnych przykładach ekspertka podpowiada, m.in. jak połączyć odważne kolory i wzory, wykorzystując motyw dżungli w salonie, oraz jak wprowadzić dobrą energię do sypialni, nie zapominając o jej funkcjonalności, a także co zrobić, by pokój dzieci rósł razem z nimi.

Dodatki gwarancją sukcesu

W katalogu Dekoracje 2018, w każdej z sekcji tematycznych, umieszczono całą serię porad Doroty Szelągowskiej wraz z wyborem produktów dostępnych w sieci Castorama. Jest to źródło sprawdzonych patentów i trików dekoracyjnych, których zastosowanie jest gwarancją ciekawie urządzonego wnętrza.

Asortyment zaprezentowany w katalogu w łatwy sposób pozwala wprowadzić te pomysły w życie. Znalazły się tutaj przeróżne wzory poduszek, zasłon i tkanin, dzięki którym w kilka minut można odmienić pokój, w zależności od nastroju czy pory roku. Obok tekstyliów, pojawiły się propozycje karniszy oraz wskazówki, co do ich montażu, a także różne rodzaje rolet i żaluzji. Na czytelników czeka również wybór dywanów, luster i ramek.

Gra w kolory

W tworzeniu klimatu w pomieszczeniach  bardzo ważną rolę odgrywają kolory i wzory, dlatego też w katalogu nie zabrakło zestawienia modnych farb i tapet oraz sposobów na metamorfozy z ich wykorzystaniem. Dzięki poradom Doroty Szelągowskiej klienci dowiedzą się jak dostosować odcień do swoich potrzeb oraz jak wykorzystać zdecydowane barwy, nie tylko w roli tła, ale i mocnego akcentu. Wszystkie propozycje przygotowano w oparciu o najnowsze trendy aranżacyjne. W tym sezonie króluje natura, dlatego mocny akcent postawiono na motywy roślinne i zwierzęce, a także nasycone zielenie i głębokie błękity.

Wszystko jasne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów autorzy katalogu zaprezentowali również kilkadziesiąt rodzajów lamp o różnym stylu, rozmiarze oraz docelowym miejscu zastosowania, zwracając uwagę na kluczową rolę oświetlenia w tworzeniu aranżacji. Pokazano szeroki wachlarz lamp wiszących, podłogowych, stołowych i biurkowych, a także spoty, kinkiety i oczka oraz różnego rodzaju żarówki dekoracyjne i taśmy ledowe.

Mocna strona podłogi

W ostatniej części katalogu autorzy przybliżają klientom gamę podłóg, stanowiących bazę do dekorowania wnętrz. Klienci znajdą tam cenne wskazówki, jakie panele dopasować do danego pomieszczenia. Dorota Szelągowska radzi także jak sprawić, by podłoga stała się wizytówką domu oraz jakie produkty wybrać, by wyglądały naturalnie, a przy tym były funkcjonalne, trwałe i niedrogie.

Od 24 września katalog "Dekoracje 2018" dostępny jest dla klientów we wszystkich sklepach Castorama  oraz na stronie internetowej sieci.

Więcej informacji na: www.castorama.pl oraz  www.kingfisher.com.

            

Zobacz też:

Firmy