Nie przeocz - Presto Clean

Szybki sposób na czyste sprzęty w kuchni!

Presto Clean

Utrzymywanie kuchni w ciągłym porządku jest zadaniem trudnym, ale istotnym. To właśnie w czystej kuchni przygotowywanie ulubionych potraw jest nie tylko zdrowe, ale stanowi również największą przyjemność. Jednymi z najczęściej używanych sprzętów w kuchni jest lodówka oraz mikrofalówka. Ich drzwi i wnętrza mają ciągły kontakt z zabrudzeniami i pełno tam odcisków palców. Najbardziej problematyczne są jednak ich wnętrza. Dzięki ściereczkom nawilżanym Presto do lodówek i kuchenek mikrofalowych wyczyścisz i odświeżysz je w środku szybko jak nigdy dotąd!

Presto ściereczki do
lodówek. Cena 7,99 zł

Utrzymanie kuchennych sprzętów w czystości to prawdziwe wyzwanie. Zwłaszcza, że lodówkę otwieramy nawet kilkadziesiąt razy dziennie pozostawiając na niej zabrudzenia.

W mikrofalówce resztki jedzenia, zasychają w kilka sekund, a jej sprzątanie na koniec tygodnia nie należy do naszych ulubionych czynności. Na szczęście także i te sprzęty można sprzątać skutecznie i szybko, uzyskując znakomity efekt.

Jak to zrobić? Wystarczy sięgnąć po Ściereczki Presto do lodówek i mikrofalówek. Ściereczki są skuteczne, dzięki specjalnie dobranej kompozycji aktywnych substancji czyszczących.

Przeznaczone do codziennego użytku, w kilka sekund usuną osad i zabrudzenia z newralgicznych miejsc w kuchni.

Przetrzyj kuchenkę po podgrzanym obiedzie i półkę w lodówce, gdy mleko się rozleje. Po plamach nie będzie śladu, a żadna sytuacja już Cię nie zaskoczy!

Ściereczki skutecznie radzą sobie nawet z tłustymi i lepiącymi się plamami, pozostawiając przy tym delikatny, cytrusowy zapach. Wyczyścisz nimi zarówno szklane, jak i plastikowe czy metalowe elementy oraz powierzchnie. Ściereczki są skuteczne i… zawsze pod ręką, gdy będziesz ich potrzebować. Każde opakowanie to 36 ściereczek - szybki błysk w kuchni gwarantowany!

            

Zobacz też:

Firmy