Nie przeocz - Mamaville

MAMAVILLE Targi Gdańsk Vol.3

Mamaville

Po raz trzeci w Gdańsku jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową.

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów. Organizatorzy Mamaville zapraszają rodzinnie na bezpłatne warsztaty oraz atrakcje dla rodziców i dzieci. Poznacie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i kreatywnych wystawców - premiery nowych marek, najświeższe kolekcje, nowatorskie rozwiązania.

14 października z Mamaville, to świetny pomysł na niedzielne rodzinne wyjście, a w nim:

  • Strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
  • Strefa edukacyjno - rozrywkowo - warsztatowa dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!!

 

Więcej informacji na: web.facebook.com/events/2058440947542058/

14.10 Niedziela
godziny 10:00 -17:00
Stadion Energa Gdańsk
Pokoleń Lechii Gdańsk 1
WSTĘP WOLNY

            

Zobacz też:

Firmy