Nie przeocz - PIXERS

Pokój dla nastolatka i przedszkolaka: zabawne lamy i jednorożce

PIXERS

Lamy i jednorożce, jedne istnieją, drugie od kilku sezonów próbują udowodnić, że wcale nie są mityczne za sprawą dekoracji, ubrań i akcesoriów z ich podobizną. Równie urocze i beztroskie walczą o uwagę i popularność nie tylko na Pintereście i Instagramie. Sympatyczne stworzonka to idealny motyw do pokoju malucha, przedszkolaka i nastolatka.

PIXERS, pokój dziecka 

Przyjmijmy, że zarówno lamy, jak i jednorożce istnieją i należą do jednego królestwa zwierząt. Ssaki parzystokopytne, trawożerne. Kochają je mali i duzi. Co jeszcze je łączy? Miłe usposobienie, bajkowy wygląd i niesamowita aura. Stworzenia zdają się zarażać uśmiechem i pozytywną energią, która pozwala dzieciom rozwijać wyobraźnię. W Pixers znajdziesz ich tysiące. Kto nie chciałby przygarnąć ich do swojego pokoju?

PIXERS, pokój dziecięcy

W ostatnim czasie to lamy  przodują w wyszukiwarce Pinteresta. Okazuje się, że w ciągu roku liczba wyszukiwań hasła "lama decor" wzrosła o 1,094%*. Mimo tego magiczne jednorożce nie poddają się i galopują tuż za nimi. Dlatego tak jak w bajce, wszystko kończy się dobrze i każdy wygrywa: lamy, jednorożce i nasze pociechy, które mogą wybierać spośród milionów wzorów i produktów ozdobionych podobizną konia z rogiem lub wielbłąda bez garba.

Lamy i jednorożce mają właściwości terapeutyczne. Poprawiają humor o kilkaset procent, są wyluzowane i zabawne, mają dystans do siebie i świata i potrafią wcielić się w przeróżne role tak, jak nasze pociechy. Dlatego każde dziecko może znaleźć swoją wersję lamy i jednorożca.

PIXERS 

Młodsze dzieci będą zachwycone dekoracjami z tłuściutkim, uroczym jednorożcem o błyszczącym spojrzeniu czy małą, puszystą lamą, którą aż chce się przytulić. By nie przesłodzić wystroju, można dodać naklejki i tapety w abstrakcyjne, kolorowe wzory stymulujące wyobraźnię.

PIXERS, pokój dziewczynki 

Dla starszych strzałem w dziesiątkę będą plakaty z zabawnymi i motywującymi napisami - modnie, z przymrużeniem oka i w sam raz, by nie było zbyt dziecinnie. W końcu idzie nowy rok szkolny i na zeszytach zamiast piątej klasy pojawi się już szósta.

PIXERS

Jednorożce to nie tylko róż i brokat, to także dostojne zwierzę ze świata fantasy. Poza pastelowymi dekoracjami, które nastolatkom mogą wydawać się nie wystarczająco poważne, dostępne są również wzory w świeżej, młodzieżowej wersji.

Jaki motyw pokocha Twoje dziecko? Wybierzcie wspólnie! To wspaniała zabawa i niesłychana satysfakcja.

W informacji wykorzystano aranżacje z fototapetami oraz fototapety Pixers.

https://pixers.pl/metamorfozy/w-dolinie-jednorozcow-8983
https://pixers.pl/metamorfozy/puchate-lamy-8978
https://pixers.pl/metamorfozy/swiat-lam-8980
https://pixers.pl/metamorfozy/lamy-8985
https://pixers.pl/metamorfozy/pustynia-w-kratke-8979
https://pixers.pl/metamorfozy/lama-hipster-8982
https://pixers.pl/metamorfozy/witajcie-w-krainie-lam-8984


*https://www.refinery29.com/2018/05/198812/llama-trend
            

Zobacz też:

Firmy