Nie przeocz - Empik

Ekspert pomoże skompletować wyprawkę idealną

Empik

Lato trwa w najlepsze, ale w salonach Empik już od połowy lipca będzie można stworzyć spersonalizowany uczniowski niezbędnik na nadchodzący rok szkolny. Wyjątkowa kolekcja odpowiada wszelkim gustom i zainteresowaniom - młodzież zachwyci się modnymi wzorami, a rodzice docenią jakość oferowanych produktów. W każdym salonie sieci na klientów czekać będą specjalnie wyszkoleni doradcy, którzy pomogą skompletować wyprawkę i dobrać plecak dostosowany do potrzeb każdego dziecka.

Troska o zdrowie najmłodszych, a przede wszystkim o ich prawidłową postawę jest priorytetem każdego rodzica. Dlatego w salonach Empik w całej Polsce na klientów będą czekać eksperci, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją najmniejsze wątpliwości związane z wyborem plecaka czy tornistra. Wykwalifikowani doradcy postarają się, aby każdy uczeń wkroczył w nowy rok szkolny z kompletną wyprawką.

Empik Kosmos

Tegoroczną autorską kolekcję Empiku zdobią trzy motywy - stylowy kosmos, wesołe lamy i tropikalne liście w pastelowych kolorach. Wzory te odzwierciedlają najnowsze trendy, które będą królować na szkolnych korytarzach w nadchodzącym sezonie, a o ich wyborze zadecydowali sami uczniowie. Na kolekcję składają się plecaki, piórniki, zeszyty i liczne akcesoria - worki, teczki czy portfele. Empik współpracuje z najlepszymi markami, dlatego w ofercie znajdują się również artykuły popularnych brandów takich jak National Geographic, Head, St.Right czy Lego. Gadżety dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy prostych form, jak i wielbiciele słodkich zwierząt, czy fani polskiej piłki nożnej.

Empik Lama

Plecaki z oferty cechuje ergonomia i funkcjonalność. Kręgosłup dziecka chroni anatomicznie wyprofilowany tył wykonany z oddychającej pianki, która dostosowuje się do postury użytkownika. Wybrane modele posiadają pas mostkowy i ważą poniżej kilograma, więc noszenie ich pięć dni w tygodniu zdecydowanie mniej obciąża kręgosłup ucznia. Liczne komory pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty, a kieszenie m.in. na laptopy oraz specjalne wejścia na słuchawki pozwolą zabrać ze sobą potrzebny sprzęt. Dzieci i młodzież na pewno docenią też wewnętrzne organizery, kieszenie termiczne czy suwaki z możliwością zapięcia kłódki. Większość modeli wyposażona jest w odblaski pomagające zachować bezpieczeństwo poza szkołą.

Empik Green

W sprzedaży znajdzie się wiele rodzajów zeszytów, teczek i brulionów w nowych wzorach. Nie zabraknie też hitu ostatnich lat, czyli wymazywalnych długopisów, kolorowych kredkek, pisaków i zakreślaczy, które pomieszczą wymyślne piórniki. Wszystkie oferowane przez Empik produkty są najwyższej jakości, wykonano je z wytrzymałych materiałów, z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Akcja trwa od 18 lipca do 18 września we wszystkich salonach sieci Empik.

Dodatkowo na empik.com i w aplikacji mobilnej Empiku, rodzicie znajdą wszystko, czego potrzebują, aby przygotować wymarzony pokój i plecak dla swojego dziecka na początek roku szkolnego.

            

Zobacz też:

Firmy