Nie przeocz - Circle K Polska

­­Nowa akcja promocyjna Circle K Circlozaury atakują. Łap całe stado!

Circle K Polska

Już 13 czerwca rusza akcja promocyjna Circle K pod hasłem ,"Circlozaury atakują. Łap całe stado!". Przez całe wakacje członkowie programu lojalnościowego EXTRA Club Circle K mają szansę zdobyć kolekcję 18 figurek dinozaurów.

Kampania promocyjna "Circlozaury atakują. Łap całe stado!" potrwa od 13 czerwca do 12 września 2018 roku. To kolejna tego typu akcja po zeszłorocznej ofercie Gumiaczków, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów stacji Circle K. Tym razem do zdobycia jest 18 figurek w kształcie dinozaurów - prawdziwa gratka nie tylko dla małych paleontologów. Kolekcja uzupełniona zostanie o gadżety, takie jak zmywalne tatuaże z dinozaurami dla dzieci, naklejki na samochód, gry czy plany lekcji.

Circlozaury  wyprodukowane zostały w Japonii wyłącznie z ekologicznych surowców, z myślą o potrzebach i bezpieczeństwie dzieci. Produkty posiadają atest bezpieczeństwa CE, co oznacza, że zgodne są z wymogami dyrektywy unijnej dotyczącej bezpieczeństwa zabawek.

Jak zdobyć Circlozaury?

Oferta promocyjna skierowana jest do nowych i dotychczasowych członków programu lojalnościowego Circle K EXTRA Club. Każdy klient, który zatankuje co najmniej 25 litrów paliwa lub dokona zakupu w sklepie za minimum 12 zł z wykorzystaniem karty EXTRA Club, otrzyma figurkę dinozaura. W transakcje w sklepie wliczana jest także usługa myjni, a nie obejmują zakupu alkoholu, tytoniu oraz oferty Lotto. W każdej chwili można dołączyć do programu lojalnościowego Circle K EXTRA Club i wziąć udział w akcji promocyjnej.

Nowa kampania komunikowana będzie za pośrednictwem spotów w telewizji, kinach i radio oraz działań w mediach społecznościowych. Za koncepcję kreatywną odpowiedzialna jest krakowska agencja OPUS B, spot wyreżyserował Bartek Cierlica, a produkcją zajęło się Watchout Studio.

Promocja potrwa do 12.09.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Regulamin dostępny jest na stronie www.circlek.pl.

            

Zobacz też:

Firmy