Nie przeocz - AQUAFORM Inc. Sp. z o.o.

Idealne światło punktowe

AQUAFORM Inc. Sp. z o.o.

Oświetlenie punktowe pełni niezwykle praktyczną rolę - ułatwia precyzyjne wykonanie pewnych czynności np. w kuchni, czy łazience. A obok swojej podstawowej funkcjonalności, musi również dobrze prezentować się we wnętrzu. Marka AQForm wprowadziła kolejną nowość - kolekcję opraw KARI. Światło punktowe, które idealnie sprawdzi się przy oświetleniu ekspozycji oraz we wnętrzach domowych, również ze względu na swoje nowoczesne wzornictwo.

KA0071 KARI LED 230V spot white bc KA0071-66 KARI LED 230V
spot black&gray white bc
KA0071-67 KARI LED 230V
spot black&copper white bc

Światło punktowe łączy w sobie walory estetyczne oraz nowoczesną technologię. Pozwala na podkreślenie elementów dekoracyjnych oraz stworzenie przyjemnej i ciepłej atmosfery we wnętrzu. Kuchnia, łazienka to te dwa miejsca gdzie potrzebujemy światła, które ułatwi nam nasze codziennie czynności i odpowiednio oświetli miejsca robocze. Oświetlenie wnętrza jest ściśle związane z jego przeznaczeniem. Dlatego planując rozmieszczenie oświetlenia głównego warto zastanowić się nad ich dodatkowym uzupełnieniem. Montaż świateł punktowych pozwala również na podkreślenie wielu elementów aranżacji, dotąd niezauważanych. Z ich pomocą doświetlić możemy wnęki, obniżone sufity, zabudowy mebli oraz dekoracje na ścianach. 

K10075 KARI LED 230V
spider suspended white bc
KA0075 KARI LED 230V
suspended white bc
KA0076 KARI LED 230V track white bc

Światło punktowe sprawdza się także w aranżacjach pomieszczeń ślepych na przykład przedpokoju, gdzie dostęp do światła naturalnego jest często utrudniony lub nie ma go wcale. Możliwość ruchu pozwoli nie tylko oświetlić podłogę, ale również np. obrazy zawieszone na ścianach.

AQForm KARI spot white bc AQForm KARI suspended  AQForm ARI suspended white bc

AQForm wprowadził do swojej oferty oświetlenie KARI. To oprawy w dwóch wersjach - wiszącej oraz reflektor. W standardzie dostępne są w sześciu podstawowych kolorach (mat: alu, szary, czarny, biały oraz struktura: złoty, antracyt).

Więcej informacji na: www.aqform.com

            

Zobacz też:

Firmy