Nie przeocz - Signify

Odmień światło w swoim domu dzięki żarówce Philips LED SceneSwitch 3w1

Signify

Światło pobudza nasz organizm do działania i reguluje całodobowy rytm funkcjonowania. Dzięki niemu za dnia jesteśmy aktywni, wieczorem, gdy zaczyna być go mniej - wyciszamy się, a po zapadnięciu zmroku nie mamy problemów z zasypianiem. Odgrywa ono kluczową rolę w życiu człowieka w znaczący sposób wpływając nie tylko na wzrok, ale też na cały organizm. Jego niedobór może negatywnie oddziaływać na nasze samopoczucie, sprawiając, ze czujemy się senni i trudno nam się skupić na wykonywanych czynnościach. Nawet teraz, gdy dociera do nas więcej dziennego światła, nie powinniśmy zapominać o odpowiednim oświetleniu. Szczególnie, jeżeli dużo czasu spędzamy w pomieszczeniach. Dobrze dobrane światło w domu, czy pracy ma ogromne znacznie dla tego, jak się czujemy.

   
Philips SceneSwitch dekoracyjna E27   Philips SceneSwitch klasyczna B22   Philips SceneSwitch klasyczna E27 

Poznaj zasady, które umożliwią Ci wybór odpowiedniego oświetlenia:

  • Moc lumenów - O tym, jak dużo światła da LED, mówią lumeny (lm), a nie - jak kiedyś - watty. Im więcej jest lumenów, tym więcej otrzymamy światła.
  • Temperatura barwowa - Wyrażaną w stopniach Kelwina (K). Określa zarówno światło naturalne, jak i sztuczne. Im wyższa temperatura barwowa, tym "chłodniejsza biel", a im mniej stopni Kelwina, tym światło jest cieplejsze.
  • Postaw na sprawdzonego producenta - Czyli takiego, który stawia na najwyższą jakość oświetlenia i wszystkie produkty sprawdza pod kątem spełniania wymogów bezpieczeństwa fotobiologicznego. Jeśli chcesz w pełni skorzystać z zalet technologii LED - wybieraj wyłącznie zaufanych producentów.
  • Dobierz odpowiedni gwint - To już ostatni szczegół, na który warto zwrócić uwagę kupując oświetlenie LED. Energooszczędne źródła światła są obecnie dostępne we wszystkich najpopularniejszych wariantach (E27, E24, GU10 i wiele innych), więc na pewno znajdziesz takie, które będzie pasować do Twojej lampy. Wystarczy, że sprawdzisz w domu, jaką konkretnie masz oprawę.
     
Philips SceneSwitch
dekoracyjna E14 
Philips SceneSwitch
dekoracyjna E27 
Philips SceneSwitch
klasyczna B22 
Philips SceneSwitch
klasyczna E27 

Już wiesz jak wybrać odpowiednie oświetlenie? Poznaj Philips SceneSwitch i dobierz odpowiednią atmosferę do wykonywanego w danym momencie zajęcia. Dzięki żarówce LED SceneSwitch możesz łatwo zmienić ustawienie oświetlenia z jasnego na naturalne lub ciepłe światło. Nie wymaga instalacji ściemniacza ani żadnych dodatkowych elementów. Wystarczy jedynie obecny włącznik. Seria produktów została zaprojektowana z myślą o różnych sytuacjach, w których potrzebne jest nam odpowiednie oświetlenie. Philips LED SceneSwitch pozwala efektywnie przekształcić nastrój pomieszczeń w Twoim domu, dostosowując je do odpoczynku, hobby, rekreacji lub pracy.

Więcej informacji na: www.philips.pl/3w1

            

Zobacz też:

Firmy