Nie przeocz - "Ćmielów" i "Chodzież"

3 powody, dla których kochamy lato

"Ćmielów" i "Chodzież"

Pierwszy Dzień Lata to nie tylko najdłuższy, ale także jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku! Humory dopisują, zmieniamy garderobę, planujemy wakacyjne podróże. Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” znalazły 3 powody, dla których lato jest jednym z najpiękniejszych okresów w roku. Za co tak kochamy piękne, letnie, słoneczne dni i… jaki to ma związek z porcelaną?

1. Za kolory

Czerwone, żółte, różowe, fioletowe... Latem kolory otaczają nas na każdym kroku. Nabieramy ochoty nie tylko na zmiany w ogrodzie, czy garderobie, ale także na metamorfozy w naszych wnętrzach. Niech Twój dom "cieszy się" z tych pięknych chwil razem z nami. Daj ponieść się fantazji i spraw, aby wnętrza wyrażały radość. Kiedy, jak nie teraz masz pozwolić sobie na kolorowe wariacje na stole?

Kolekcja Blossom Line, Ćmielów Design Studio

2. Za pikniki

Każdy z nas pamięta z dzieciństwa sielskie chwile na kocyku i włosy potargane powiewami wiatru. Do "dorosłego" świata także możemy przenieść te chwile pełne radości i beztroski. Dzisiaj, nadajmy im nutkę stylu. Wydawałoby się, że piknik i porcelana to połączenie niemożliwe… Skądże znowu! Zabierz ulubioną porcelanę na piknik i ciesz się tym czasem, jak wtedy, kiedy miałeś 10 lat.

Quebec Koronka, Ćmielów
Toczony, Ćmielów Design Studio

3. Za kwiaty

Wystarczy chwila w kolorowym ogrodzie, aby wprawić się w lepszy humor. Kwiaty sprawiają, że zapominamy o troskach codziennego dnia i myślimy pozytywnie. Latem łąki obfitują w wielobarwne, urocze, polne kwiaty, a przydomowy ogród zamienia się w pełen finezji i czaru raj. A gdyby przenieść cząstkę tych wyjątkowych miejsc do Twojego domu? Czemu nie! Kwiatów nigdy za wiele - na porcelanie i w porcelanie.

 Feston Róża Angielska, Ćmielów Rococo Fiołki, Ćmielów
Wazony Ćmielów Design Studio
            

Zobacz też:

Firmy