Nie przeocz - FISKARS

Tata ogrodnik - inspiracje na prezent z okazji Dnia Ojca

FISKARS

Jaki prezent wybrać dla taty z okazji zbliżającego się Dnia Ojca? To pytanie, które często można usłyszeć w maju i czerwcu. Specjalnie na tę okazję firma Fiskars przygotowała kilka inspiracji.

Siekiera rozłupująca X25 - XL

Siekiera rozłupująca X25 - XL

W przygotowywaniu drewna do kominka z pewnością przyda się siekiera rozłupująca. Fiskars ma w swojej ofercie np. siekierę rozłupującą X25 - XL, która sprawdzi się przy rozłupywaniu dość dużych pieńków o średnicy ponad 30 cm. Specjalnie profilowana głowica ułatwia rozbijanie drewna już w pierwszym uderzeniu. Lekki, antypoślizgowy trzonek i idealne wyważenie siekiery gwarantują bezpieczeństwo pracy bez ryzyka wyślizgnięcia się narzędzia z dłoni.
Orientacyjna cena detaliczna to ok. 270 zł.

Sekator dźwigniowy, nożycowy (L) PowerGear™X 

Sekator dźwigniowy, nożycowy (L) PowerGear™X

W cięciu drzew doskonale sprawdzi się sekator dźwigniowy, nożycowy (L) PowerGearTMX, który pasuje szczególnie do przycinania grubych, świeżych gałęzi o średnicy do ok. 55 mm. Dzięki wyposażeniu narzędzia w dźwigniową przekładnię cięcie jest precyzyjne, gładkie i łatwe do wykonania. Co istotne sekator został wyposażony w mechanizm cięcia zwiększający jego siłę ponad trzykrotnie. To gwarantuje łatwe i komfortowe cięcie gałęzi.
Orientacyjna cena detaliczna to ok. 300 zł

Teleskopowy sekator uniwersalny Żyrafa PowerGear™X UPX86 

Teleskopowy sekator uniwersalny Żyrafa PowerGear™X UPX86

Sekator uniwersalny Żyrafa PowerGear™X UPX86 jest niezawodny przy cięciu na wysokości. Regulowana długość trzonka od 2,4 do 4 m pozwala na pracę w zasięgu ok. 6 m. Pracę ułatwia również regulowana głowica w zakresie 230o, a pomarańczowy wskaźnik ostrza zwiększy widoczność głowicy wśród gałęzi drzew. Narzędzie sprawdzi się w cięciu świeżych gałęzi o średnicy do ok. 32 mm.
Orientacyjna cena detaliczna to ok. 460,00 zł

Więcej informacji na: www.fiskars.pl

            

Zobacz też:

Firmy