Nie przeocz - Tuban - Świat Baniek Mydlanych

Bańkowa Świnka Peppa dostępna w Polsce!

Tuban - Świat Baniek Mydlanych

Dzień Dziecka już za nami, ale prawdziwe niespodzianki dopiero nadchodzą! Firma TUBAN - polski producent płynu oraz akcesoriów do robienia dużych baniek mydlanych - wprowadziła właśnie na rynek licencjonowane produkty ze Świnką Peppą.

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy 6 produktów z wizerunkiem ich ulubieniców, wśród których są m.in. sznurek do wielkich baniek mydlanych czy zestaw z obręczą, idealne do letnich zabaw na świeżym powietrzu.

Produkty zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa chemicznego oraz mikrobiologicznego, są produkowane zgodnie z normą dla zabawek PN EN-71 i mają wszystkie wymagane certyfikaty, wykonane przez niezależne laboratoria.

Ceny kształtują się w granicach 13 zł - 37 zł. 

TUBAN w pigułce:

 • firma istnieje na rynku od 2009 roku, powstała z pasji stawiającej sobie za cel dawanie radości, dzięki której świat staje się piękniejszy! 
 • bańki i akcesoria dystrybuujemy w ponad 25 krajach, w tym w Rosji, Kanadzie, Korei oraz Japonii. 
 • nasz płyn idealnie nadaje się do tworzenia ogromnych baniek mydlanych, nawet kilkumetrowych tuneli, ale także do robienia małych banieczek, sztuczek z bańkami i uzupełniania wszelkich bańkowych urządzeń - pistoletów czy profesjonalnych wytwornic. W ofercie mamy ponad 30 produktów. 
 • firma ma na koncie 3 Światowe Rekordy Ginnessa. Ostatni zdobyła, zamykając w bańce mydlanej 419 osób jednocześnie! 
 • dwukrotnie otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Zabawki Roku: 2014 i 2018 (NAGRODA DZIECI). 
 • najnowszy film promocyjny: 

 

Więcej informacji na:
www.tuban.pl
www.facebook.com/tubansoapbubbles/

      

Zobacz też:

Firmy