Nie przeocz - Philips

Nadchodzi lato pełne piłkarskich emocji!

Philips

Realistyczny obraz, dzięki któremu nie stracimy żadnego szczegółu i technologia Ambilight, która wypełni salon sportową gorączką? Dzięki telewizorom Philips z ekranem OLED nie umknie nam żaden detal. A z aplikacją "Wave your flag" damy sygnał, której drużynie kibicujemy!

Letnia pogoda zaczyna nas rozpieszczać, ale coraz mocniej rozgrzewa nas zupełnie inny temat - piłka nożna. Nadchodząca światowa impreza, w której weźmie udział również nasza drużyna, staje się tematem numer jeden. Już wkrótce całymi rodzinami, z grupą przyjaciół zasiądziemy przed telewizorami by śledzić emocjonujące potyczki na boisku.

OLED i Ambilight, czyli połączenie na najwyższym poziomie

Niezależnie od tego, której drużynie będziemy w danej rozgrywce kibicować, nieodłącznym elementem każdego spotkania będzie telewizor. Im lepsza jakość obrazu, tym większe piłkarskie emocje. Modele Philips TV z ekranem OLED, 65-calowy OLED 973 czy wielokrotnie nagradzany OLED 9002 (m.in. w prestiżowym Red Dot Design Award) z ekranem o przekątnej 55 cali zapewnią doskonałą czystość i jakość odbioru. Oba modele korzystają z opatentowanej przez Philips technologii Ambilight. Dzięki tej funkcji, obraz wychodzi poza krawędzie ekranu, rozlewając na ścianę za pomocą szeregu diód LED światło w barwach wyświetlanych na ekranie. Każdy kibic będzie mógł zanurzyć się w oglądanym meczu i poczuć dreszcz boiskowej akcji.

Philips TV 65 OLED 973 

Model OLED 973 wyposażony został w przełomowy procesor przetwarzania obrazu P5, który ma moc pięciu procesorów w jednym, ze skalą przetwarzania potrzebną do wygodnego zarządzania ilością danych dostarczanych przez obrazy Ultra HD i 4K. Dzięki zwycięskiej kombinacji technologii OLED i P5 Perfect Picture Engine, sygnał docierający do odbiornika jest poprawiany, dając szerokie spektrum kolorów, niezwykle płynny i naturalny obraz, głęboką czerń i niesamowity kontrast. W połączeniu z technologią Ambilight otrzymujemy transmisję, w czasie której zanurzamy się w sięgających zenitu emocjach.

Philips TV 65 OLED 973 soundbar 

Realistyczny obraz, który pozwala poczuć się jak na stadionie to jednak nie wszystko. Model 973 został wyposażony w zaawansowany system audio 6.1 o mocy 60 W, kryjący się w stylowej podstawie telewizora. Soundbar zapewnia dźwięk o niezmiennym standardzie, bez względu na to czy został umieszczony na szafce, czy też powieszony wraz z telewizorem na ścianie.

Biało-czerwony salon - oby jak najdłużej!

Na zbliżające się piłkarskie lato, marka Philips wprowadziła specjalny tryb ustawień Ambilight. Poza trybem klasycznym, który roztacza na ścianie za telewizorem światło w kolorach takich, jak te wyświetlane na ekranie, muzycznym, w którym światło pulsuje w rytm odtwarzanej muzyki czy trybie gier, ożywiającym każde wirtualne zmagania, w ustawieniach pojawił się specjalny tryb piłkarski. Daje intensywne, nasycone światło, jeszcze lepiej podkreślając dynamiczną i ekscytującą grę.

Philips OLED 55 POS 9002 

 Fani piłki nożnej będą także mogli wyrazić światłem, której drużynie kibicują. Marka Philips wprowadziła dla funkcji Ambilight aplikację, która zawiera flagi wszystkich państw biorących udział w rozgrywkach. Dzięki niej, każdy kibic może dać jasny sygnał, której drużynie kibicuje w danym meczu, wybierając wyświetlanie barw flagi danego kraju. Wystarczy pobrać aplikację "Wave your flag" z menu w telewizorze.

Aplikacja Wave your flag: https://www.youtube.com/watch?v=10axZ5j6kGw
Philips TV 2018 Range: https://www.youtube.com/watch?v=9W5dEA0JZmo

            

Zobacz też:

Firmy