Nie przeocz - Galeria Łomianki

Spotkania z Teatrzykiem Dawka kultury dla najmłodszych w Galerii Łomianki

Galeria Łomianki

Mówi się, ze człowiek tworzy kulturę, ale i kultura… tworzy człowieka. Warto już od najmłodszych lat uwrażliwiać dzieci na sztukę i kształtować pozytywne postawy w obcowaniu z nią. "Spotkania z Teatrzykiem" w Galerii Łomianki udowadniają, że sobota w centrum handlowym nie musi generować "wychowawczego poczucia winy"! Już 16 czerwca o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00 odbędą się bezpłatne spektakle dla najmłodszych.

W najbliższą sobotę w Galerii Łomianki wystawiony zostanie spektakl "Kociołek i Bajeczka". W starej bibliotece mały chochlik wrzucił do kociołka bajki, baśnie i legendy. Podgrzał, wymieszał i przyprawił… Czy wilk zawsze bywa zły? Czy złota rybka może spełnić swoje własne życzenie i jak długo spała śpiąca królewna? Odpowiedzi na te pytania już w krótce!

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje - wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.

Galeria Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedziele od 9:30 do 20.00.

            

Zobacz też:

Firmy