Nie przeocz - Lidl

BIO dla brzuszka maluszka - nowa marka w lidlu

Lidl

W pierwszych miesiącach życia dzieci, niezwykle ważne jest, aby zapewnić im wartościowe posiłki każdego dnia. Dbając więc o zdrowie najmłodszych, Lidl stworzył serię produktów Lupilu BIO, dedykowaną dzieciom już po 4 miesiącu życia. Składniki, które zostały wykorzystane do produkcji dań Lupilu pochodzą z rolnictwa ekologicznego, co każdorazowo jest potwierdzone odpowiednim certyfikatem. Dodatkowo wszystkie produkty dostępne są  w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Lidl w trosce o zdrowie najmłodszych, nieustannie poszerza asortyment wysokiej jakości produktów dla dzieci. Pod nową marką Lupilu BIO kryją się nie tylko obiadki, ale również desery, musy oraz przekąski: batoniki owocowe i ciasteczka - wszystkie dostępne w wielu wariantach smakowych. Posiłki proponowane w ofercie sieci powstały tylko z naturalnych składników, z dala od źródeł szkodliwych substancji i bez stymulatorów wzrostu. To dlatego produkty te zdobyły międzynarodowe znakowanie w postaci Euroliścia. Prawo do takiego symbolu otrzymuje żywność wytworzona przy ścisłym przestrzeganiu zasad dotyczących produkcji ekologicznej.  

Seria produktów Lupilu BIO jest również dużym ułatwieniem dla wszystkich rodziców - łatwo je zabrać ze sobą na letnią wędrówkę, a ich podanie pomaga zaoszczędzić wiele czasu przy przygotowywaniu posiłków. Musy i dania BIO wspierają rozwój dziecka już po 4 miesiącu życia.

Produkty znajdują się w stałym asortymencie, we wszystkich sklepach Lidl. Oprócz posiłków dla dzieci, w portfolio marki Lupilu można znaleźć również certyfikowane pieluszki, które uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz nawilżane chusteczki dla dzieci. W sklepach Lidl regularnie pojawia się także oferta tekstyliów dla najmłodszych Lupilu w tym Lupilu Pure Collection z bawełny organicznej. Niebawem do stałego asortymentu sieci trafią także kosmetyki dla dzieci tej marki.

 

     
            

Zobacz też:

Firmy