Nie przeocz - Nivona

Idealna kawa w domowym zaciszu?

Nivona

Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów świata. Dodaje energii, poprawia nastrój, a pita z umiarem ma korzystny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Jest niezastąpioną towarzyszką codziennych obowiązków i kołem ratunkowym poniedziałkowych poranków. Jak uzyskać jej perfekcyjny smak? Na to pytanie odpowie Mistrz Polski Baristów Marcin Rusnarczyk - ekspert marki Nivona.

Mistrz Polski Baristów Marcin Rusnarczyk

Szczęśliwa siódemka

Marzenia o kawie, jak z rąk profesjonalnego baristy nareszcie mogą się spełnić. Ekspresy Nivona CafeRomatica z serii 7 to odpowiedź na wszystkie potrzeby domowych użytkowników. Są intuicyjne, bardzo proste w obsłudze a do tego niezwykle innowacyjne. Dzięki aplikacji Nivona App możemy zdalnie ustawić smak, moc i rodzaj swojej ulubionej kawy nie wychodząc z łóżka. Espresso doppio czy caffe latte? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mocnego zastrzyku energii, czy mlecznej odmiany, seria 7 sprosta twoim oczekiwaniom. Ekspresy wyposażono w technologię Aroma Balance. Dzięki niej możemy uzyskać różne aromaty z tych samych ziaren kawy. Do wyboru mamy dynamiczny profil o kwaskowato - owocowej nucie. Stały o lekko gorzkim smaku. Intensywny z wyczuwalną przyjemną goryczą. Ta różnorodność świetnie sprawdzi się, kiedy z ekspresu na co dzień korzysta wielu domowników.

Nivona CafeRomatica 778 cena: 3199 zł  Nivona CafeRomatica 768 cena: 2999 zł
Nivona CafeRomatica
788 cena: 3499 zł  

Codziennie obserwuję, że kawy z mlecznym twistem cieszą się ogromną popularnością. Latte macchiatto z puszystą pianką podbiło serca w szczególności damskiej części kawowych wielbicieli. Panowie częściej stawiają na cappuccino. W ekspresach Nivona CafeRomaticaz serii 7 dzięki funkcji OneTouch Spumatore możemy zrobić je wciskając jeden przycisk. Bez osobnego dolewania mleka i zamiany filiżanek.

Seria 7 to ekspresy ciśnieniowe, które jakością wykonania dorównują popularnej kolbie. Dodatkowo są łatwe w czyszczeniu, mają elegancki design i będą pasować do każdej kuchennej przestrzeni. Można śmiało potwierdzić, że drzemie w nich Barista in a box.

Smak na piątkę

Dla wszystkich, którzy szukają wyśmienitego smaku i urządzenia w przystępnej cenie, świetną propozycją będą ekspresy Nivona CafeRomatica z serii 5. Po wciśnięciu jednego przycisku dostarczą nam pyszną czarną kawę. Zostały wyposażone w System Aromatica. Świeżo zmielone ziarna, poddane wysokiej temperaturze wody i wirowaniu uwalniają z siebie intensywny aromat. Moim zdaniem przypadnie on do gustu wszystkim fanom wyrazistego smaku.

Ekspresy pozwalają na ustawienie temperatury i trzech wersji mocy kawy. Od delikatnej do bardzo mocnej. To idealne rozwiązanie dla fanów porannych mocarzy i popołudniowych delikatnych napojów. Co więcej, seria 5 nie boi się mlecznych wyzwań. Wyposażona jest w ręczną funkcję Spumatore. Latte macchiatto i pyszne cappuccino zrobimy niewielkim nakładem pracy.

Seria 5 to również łatwe czyszczenie i cicha praca. Nareszcie dowiesz się, czym jest nieskazitelny smak kawy.

Nivona CafeRomatica 520 cena: 1899 zł  Nivona CafeRomatica 530 cena: 1999 zł 

Pyszna i aromatyczna. Tworzona z pasją. Kawa z ekspresów Nivona CafeRomatica podbija serca nawet najbardziej wymagających smakoszy. Szwajcarskie mechanizmy i konstrukcja połączone z niemiecką koncepcją i technicznym know-how sprawiają, że marka prezentuje najwyższą jakość. Od teraz każdy może poznać kulturę picia kawy z serią ekspresów Nivona CafeRomatica 5 i 7. Okazuje się, że najlepszą małą czarną lub latte można wypić we własnym domu.

            

Zobacz też:

Firmy