Nie przeocz - Unilever

Fixy Rodzinne Knorr - rodzinnie, warzywnie i bardzo smacznie

Unilever

Nowość

Jak włączyć do naszej codziennej diety więcej warzyw? To pytanie nurtuje wielu przygotowujących domowe posiłki. Z pomocą przychodzi marka Knorr, proponując zupełnie nową linię Fixów Rodzinnych, które dostarczą nam inspiracji na pomysłowe dania na bazie warzyw. Będzie pysznie, zdrowo, kolorowo!

Nowe Fixy Rodzinne Knorr to kompozycje warzyw, ziół i przypraw, stanowiące cztery propozycje na apetyczne potrawy z wykorzystaniem warzyw: Spaghetti Bolognese z warzywami, Zapiekanka z szynką i warzywami, Gulasz z warzywami i Klopsiki w sosie pomidorowym z warzywami.Fix Rodzinny Zapiekanka z szynką i warzywami Knorr

Fix Rodzinny Zapiekanka z szynką i warzywami to pomysł na "przemycenie" kalafiora,
brokułów i pomidorów, z których to warzyw przygotowujemy danie.

 

 

 

Fix Rodzinny Klopsiki w sosie pomidorowym z warzywami Knorr


Fix Rodzinny Klopsiki w sosie pomidorowym z warzywami przygotowany według
przepisu na opakowaniu pozwoli zaserwować danie, w którym znajdą się m.in.
pomidory, cukinia, papryka.

Czas na warzywa

Pojawieniu się tej linii produktów przyświecała idea zwiększenia ilości warzyw w codziennym jadłospisie polskich rodzin. Wciąż jemy ich za mało, nie stosując się do zaleceń ekspertów żywienia. Rekomendują oni włączenie do diety przynajmniej pięciu porcji warzyw i owoców dziennie (minimum 400 g) w proporcji ¾ warzyw i ¼ owoców. Ponadto każda ich kolejna porcja jedzona w ciągu dnia przynosi dodatkowe korzyści dla naszego organizmu. O tym, jak ważne jest ich spożycie, świadczy fakt, że znajdują się one na dole Piramidy Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej IŻŻ. Zajmują więc najważniejsze miejsce spośród grup produktów zalecanych do spożycia. Są kluczowym elementem jadłospisu, dostarczając organizmowi niezbędnych witamin i składników mineralnych. Dlatego tak ważne jest, by włączać warzywa do swojej diety. Niebanalnych pomysłów dostarczą Fixy Rodzinne - i brak inspiracji już nie będzie wymówką!

Na co mamy dziś ochotę?

Fixy Rodzinne to propozycje, które zadowolą i tych młodszych, i tych starszych smakoszy w naszych rodzinach. Wśród nich znajdują się dwie inspiracje na dania z makaronem, który zawsze się sprawdza - "szybko i pysznie" to jego dewiza. Fix Rodzinny Spaghetti Bolognese z warzywami przygotowany według przepisu na opakowaniu sprawi, że na talerzu będzie niezwykle kolorowo - będą się na nim pysznić dodane do potrawy m.in. papryka, marchewka, pomidory. Fix Rodzinny Zapiekanka z szynką i warzywami to z kolei pomysł na "przemycenie" kalafiora, brokułów i pomidorów, z których to warzyw przygotowujemy danie.Fix Rodzinny Spaghetti Bolognese z warzywami Knorr

Fix Rodzinny Spaghetti Bolognese z warzywami przygotowany według przepisu na
opakowaniu sprawi,  że na talerzu będzie niezwykle kolorowo - będą się na nim pysznić
dodane do potrawy m.in. papryka, marchewka, pomidory.

 Fix Rodzinny Gulasz z warzywami Knorr

Fix Rodzinny Gulasz z warzywami to propozycja, która pozwoli przygotować danie
np. z dodatkiem zielonej fasolki i groszku.

Natomiast Gulasz z warzywami to propozycja, która pozwoli przygotować danie np. z dodatkiem zielonej fasolki i groszku. A na koniec przebój rodzinnych kuchni - Klopsiki w sosie pomidorowym z warzywami! W daniu przygotowanym według przepisu na opakowaniu znajdą się m.in. pomidory, cukinia, papryka. A to klops - trzeba przyrządzić je na zapas, bo wielbiciele domowych smaków będą się o nie bić!

            

Zobacz też:

Firmy