Nie przeocz - Krosno Glass S.A.

Lodowe czary i szklane… czarki

Krosno Glass S.A.

Jagodowe, cytrynowe, truskawkowe - mleczne i sorbety - a wszystkie kolorowe, pełne smaku i najlepiej w nieograniczonej ilości! Umówmy się, że jeśli chodzi o lody, latem wolno nam wszystko! W słoneczne dni to desery królują na stole, a to oznacza, że zasługują na godną oprawę - na przykład w szkle marki KROSNO.

Pojemności na słodkości

Właściciele tych pucharków nie lubią ograniczeń. Na pytanie "Ile smaków?", śmiało odpowiadają "Wszystkie!" 350 ml to idealna pojemność na słodką rozpustę, pomnożoną przez ucztę zmysłów. Kolekcja TASTING to cała paleta funkcjonalnych salaterek, które charakteryzują się pojemną czarką, zwieńczoną wyprofilowanym rantem oraz stabilną podstawą. Szkło z tej linii ma świetnie sprawdzi się też do serwowania różnego rodzaju sałatek.

KROSNO, Pucharki z kolekcji TASTING,
cena za komplet 6 szt. 24,99 zł
KROSNO, Pucharki FIESTA z kolekcji
PRESTIGE, cena za komplet
6 szt. 48,99 zł.

Alternatywą dla pękatych pucharków jest kolekcja PRESTIGE - seria eleganckich produktów o intrygującym i zaskakującym kształcie. Każdy produkt z tej kolekcji jest wyjątkowy: a wszystko za sprawą niespotykanych zestawień fasonów nóżki kieliszka lub czarki oraz niestandardowych kształtów szklanek. Ciekawa forma pucharka PRESTIGE sprawdzi się nie tylko do serwowania słodkości, ale także przystawek na słono, np.: koktajl z krabów czy chłodnika. Pojemność 380 ml.

KROSNO, Szklanki z
kolekcji EPICURE,
cena za komplet
6 szt. 20,99 zł.

KoktajLOVE

Mniej pracochłonnym, ale nie mniej smakowitym uzupełnieniem letnich deserów są koktajle. Dobierz ulubione owoce, wrzuć, zmiksuj, odstaw do lodówki dla ochłodzenia i voila! Hołdując powiedzeniu, że konsumujemy oczami, smak napojów podniesie pięknie podanie. Propozycją mogą być beczułkowate szklanki EPICURE o pojemności 360 ml. Są doskonałym wyborem do kolorowych i pełnych fantazji koktajli, koktajli, jak i do soków czy wody. Charakterystyczny kształt szklanki pozwoli na prezentację smakowitej kolorystyki koktajlu.

KROSNO, Salaterka z kolekcji
BURGUND, poj. 550 ml,
cena 84,99 zł.

Serce na tacy

Jeśli kochasz gotowanie i spędzanie czasu przy pięknie zastawionym stole, gdy czekasz na przybycie wyjątkowych gości – to właśnie ta salaterka będzie prawdziwym bohaterem stołu. Mowa o ręcznie formowanej salaterce w kolorze burgundowym, z limitowanej kolekcji o tej samej nazwie: BURGUND. Inspirowana kolorem czerwonych win prosto z Francji, będzie idealnie współgrać z zielenią szypułek świeżych truskawek czy podkreśli soczystość malin. Szkło z linii BURGUND produkowane jest ręcznie, z najwyższą starannością, przez najbardziej doświadczonych mistrzów hutnictwa. To szklane dzieła sztuki, które nadadzą charakteru każdemu wnętrzu.

 

 

 

Zdjęcia: materiały prasowe KROSNO
Wszystkie produkty dostępne w sklepie www.sklep.krosno.com.pl
Więcej informacji na www.krosno.com

            

Zobacz też:

Firmy