Nie przeocz - "Ćmielów" i "Chodzież"

Porcelanowy Dzień Dziecka

"Ćmielów" i "Chodzież"

Każde dziecko to mały odkrywca, który uwielbia przygody, kolorowe postacie i bajkowy świat. Warto zadbać o to, aby już od najmłodszych lat dzieci rozwijały poczucie estetyki przebywając w otoczeniu pięknych przedmiotów z duszą i kulturowym przesłaniem. Na zbliżający się Dzień Dziecka Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" proponują urocze, porcelanowe zestawy, które sprawdzą się nawet… podczas rodzinnego pikniku.

 

Porcelanowy zestaw dostosowany do dziecięcych potrzeb i upodobań będzie najlepszym pomysłem na pierwszą zastawę i wspaniałym podarunkiem z okazji Dnia Dziecka. Wesoła dekoracja zdobiąca elementy kolekcji ucieszy każdego malca. W zależności od rodzaju kompletu, znajdziemy w nich talerzyki, miski, talerzyki na jajko, kubki, czyli idealne zestawy poznawania pierwszych smaków. Dzięki porcelanowym zestawom dla dzieci każdy posiłek może stać się interesującym, niezapomnianym przeżyciem!

Tradycyjna ćmielowska i chodzieska porcelana ozdobiona została kolorowymi obrazkami, które rozweselą buzię każdego kilkulatka i sprawią, że posiłek będzie jeszcze smaczniejszy. Bajkowe postacie uśmiechające się z kubeczka lub talerzyka skradną serce nawet największemu niejadkowi, a czas spędzony przy wspólnym stole wypełni dobrą zabawą. Dziecięca porcelana sprawi, że posiłki staną się przyjemniejsze nie tylko dla dziecka, ale także jego rodzica.

 Dziecięce zestawy z serii Calineczka są pakowane w urocze pudełko ozdobione wizerunkami wesołych zwierzątek. Gdy opadną już pierwsze emocje związane z rozpakowywaniem prezentu, kartonik stanie się… kolorowanką. Po wspólnie zjedzonym pysznym posiłku możecie razem spędzić czas na rozwijaniu pasji artystycznych.

            

Zobacz też:

Firmy