Nie przeocz - "Ćmielów" i "Chodzież"

Wiosną rozkwitają wielkie wydarzenia

"Ćmielów" i "Chodzież"

Ślubno-komunijne inspiracje od Polskich Fabryk Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież"

Wstążka - niczym ślubne obrączki

Idealny ślubny zestaw to taki, który upamiętni najpiękniejsze chwile w życiu, ale także uświetni każdy kolejny niedzielny obiad w gronie najbliższych. Wstążka to zgrabny fason o obłym kształcie dekorowany wysokokaratowym złotem, co dodaje zastawie szyku i elegancji. Pełne gracji, delikatne uszka o wyszukanej formie przywodzą na myśl złotą wstążkę, a uchwyty przy wieczkach… ślubne obrączki. To skojarzenie sprawia, że kolekcja chętnie wybierana jest jako ślubny prezent, a także zastawa stołu Pary Młodej.

Garnitur do herbaty 21 el. dla 6 osób - 387,45 zł
Serwis obiadowy 22 el. dla 6 osób - 400,37 zł

Astra Ellada - efektowny prezent

Prezent ślubny to niekoniecznie biel! Wielbicielom nieco odważniejszych, a jednocześnie klasycznych dekoracji spodoba się zestaw Astra Ellada. Wysublimowane kształty zwracają uwagę łagodnie zarysowanymi liniami i idealnie wyważonymi proporcjami. Kolekcja urzeka klasyczną elegancją i bogatymi zdobieniami w tonacji czerni i złota, nawiązującymi do greckich tradycji zdobniczych. Sprawdzi się podczas uroczystych, rodzinnych spotkań.

Garnitur do herbaty 21 el. dla 6 osób - 564,13 zł
Garnitur do herbaty 41 el. dla 12 osób - 973,79 zł

Sofia - na wyjątkowe okazje i na co dzień

Przyjęcie komunijne w domu to nie lada wyzwanie. Wyjątkową oprawę tej podniosłej uroczystości zapewni elegancka porcelana. Jak wybrać taką, która sprawdzi się zarówno podczas wielkich okazji, jak i zwykłego niedzielnego obiadu czy codziennej kolacji? Reliefowy fason Sofia to prawdziwy rzeźbiarski majstersztyk, który uwodzi subtelnym wdziękiem. Białe, porcelanowe dzieła zostały ozdobione niepowtarzalnymi wytłoczeniami, które dodają im wyjątkowości, a jednocześnie podkreślają subtelny charakter zastawy. Nieregularna linia i delikatne zdobienie w złocie lub platynie, sprawia, że kolekcja nabiera elegancji, która wzniesie codzienne posiłki oraz rodzinne uroczystości na zupełnie nowy poziom. Zastawa Sofia idealnie wpasuje się zarówno w klasyczne, jak i w nowoczesne wnętrza - na co dzień i od święta.

Garnitur do kawy 6/12 - od 98,40 zł do 120,54 zł
Serwis obiadowy 6/18 - od 220,17 do 292.74 zł

Magiczna ekstrawagancja

Jak sama nazwa wskazuje dekoracja Timeless jest ponadczasowa. Piękna i pełna blasku, połyskująca złotem lub platyną, zachwyca nietuzinkowymi wzorami. Delikatne zdobienia odbijają światło tworząc na całym stole magiczną poświatę. Perfekcyjnie zaaranżowany stół ręcznie wykończoną porcelaną urasta do rangi sztuki. Zaklęty w magicznych wzorach synonim dobrych, złotych czasów miesza się tu z nowoczesną ekstrawagancją. Ten ponadczasowy zestaw sprawi, że każde spotkanie przy wspólnym stole będzie czasem magicznym.

Zestaw obiadowy 18 el. dla 6 osób Timeless Złoty - 219 zł
Zestaw obiadowy 18 el. dla 6 osób Timeless Platynowy - 219 zł

            

Zobacz też:

Firmy