Nie przeocz - Mamaville

Mamaville ShopUP Poznań

Mamaville

Projekt Mamaville zagości po raz pierwszy w Poznaniu, tym razem z nową ideą, czyli Mamaville ShopUP, specjalnym konceptem stworzonym dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.

Przez dwa dni Mamaville zaprezentuje Wam najlepsze produkty i marki związane z ciążą i macierzyństwem oferowane przez wyselekcjonowanych polskich projektantów oraz asortyment najwyższej jakości.

Najbardziej znane polskie marki i firmy pojawią się z najnowszymi kolekcjami i ofertami z branż:

 • ubrania
 • zabawki
 • wystrój wnętrz
 • akcesoria
 • dodatki
 • edukacja
 • wydawnictwa
 • usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Mamaville powstało jako projekt zaprzyjaźnionych kobiet, chcących kreatywnie i edukacyjnie rozwinąć temat macierzyństwa, dostrzegając swego rodzaju niszę, którą idealnie wypełniłaby inicjatywa wspierania przedsiębiorczych matek. Kobiet, które spełniając się w macierzyństwie, znalazły w nim również inspirację do tworzenia rzeczy jakich dotychczas brakowało im na rynku, rzeczy produkowanych z pasją i z najlepszych surowców. Mamaville stało się więc przestrzenią, gdzie podczas Targów dla Mamy i Dziecka, twórcze i aktywne mamy mogły zaprezentować swoje autorskie kolekcje odzieży czy akcesoriów dziecięcych, poddać ocenie innych własną wytwórczość prowadzoną na mniejszą lub większą skalę, przetestować ofertę wyselekcjonowanych producentów, dokonać wymiany myśli, poglądów i pomysłów.

Oprócz działalności targowej Mamaville to także platforma sprzedażowa, gdzie online możecie zakupić oryginalne produkty od pond 200 polskich marek. Zapraszamy do Starego Browaru, który zamieni się w ekskluzywną krainę pełną wspaniałych brandów, inspiracji i zakupów dla mamy i dziecka MAMAVILLE ShopUP to jednak nie tylko strefa zakupów ale także 2 dni pełne edukacji i warsztatów dla rodziców. Warsztaty są bezpłatne lecz obowiązuje rezerwacja miejsc.

20-21 kwiecień 2018
Stary Browar Słodownia +1
Godz. 10:00-18:00

WSTĘP WOLNY

Więcej informacji na www.mamaville.pl

      

Zobacz też:

Firmy