Nie przeocz - Akademia Duckie Deck

Aktywności Akademii Duckie Deck wspierają cztery obszary rozwoju dzieci

Akademia Duckie Deck

Umiejętności społeczno-emocjonalne, kreatywność, analityczne myślenie i praktyczne działanie to obszary rozwoju umysłowego dziecka, wsparcie których gwarantują warsztaty i aktywności tworzące Akademię Duckie Deck. W celu zapewnienia najwyższego poziomu tworzonych atrakcji, wszystkie scenariusze powstają z udziałem dziecięcych psychologów i pedagogów. Zapewnia to odpowiednie proporcje pomiędzy czystą zabawą a wartościami edukacyjnymi.

Już 24 i 25 marca Centrum Kreatywności Targowa 56, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 12 marca ruszają zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.

Akademia Duckie Deck to popularny wśród dzieci i rodziców cykl wydarzeń, będący połączeniem nowoczesnych technologii z twórczą i radosną zabawą. Akademia Duckie Deck, którą dotychczas odwiedziło ponad 165 tysięcy dzieci i rodziców, ponownie ruszyła w trasę po Polsce. 

Już 24 i 25 marca w Warszawie przygotowaliśmy:

 • 2 dni pełne wspólnego doświadczania, twórczej zabawy, inspirujących technologii i majsterkowania
 • 3 strefy: warsztatową, malucha i otwartą
 • 5 kreatywnych warsztatów (m.in. programowanie z robotami, hologramy, bańki mydlane)
 • warsztaty rodzinne dla dzieci już od 4 roku życia 
 • sesje warsztatowe dla małych grup: tylko 10 dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami
 • kilkadziesiąt gier i interaktywnych zabaw dla rodzin
 • bezpłatne uczestnictwo dla wszystkich rodzin

Akademia Duckie Deck to miejsce pełne roześmianych dzieciaków, które bawią się bez ograniczeń, rozwijają w sobie ciekawość świata i pobudzają kreatywność. A wszystko pod okiem przeszkolonych animatorów z najlepszym podejściem do najmłodszych. 

Program Akademii Duckie Deck obejmuje:

 • oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Uwaga! Udział w warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona: www.akademia.duckiedeck.com
 • strefę otwartą - wypełnioną interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki poza regularnymi warsztatami. Wszystkie atrakcje odbywają się przez cały dzień, a dzieci wraz z rodzicami mogą dołączać o dowolnej porze. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.
 • strefę malucha - pełną klocków, kolejek, puzzli i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi (od pierwszego roku życia) spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach. Wstęp wolny, bez rejestracji i zapisów.

Wszystkie aktywności odbędą się w sobotę i niedzielę, 24-25 marca między 11:00 a 17:00 w Centrum Kreatywności Targowa 56. Tym samym budząca wielką sympatię dzieciaków i powszechne zaciekawienie tysięcy mieszkańców Polski wielka żółta kaczka Duckie Deck ponownie zawita do stolicy Polski.

Partner wydarzenia:

Centrum Kreatywności Targowa 56 jest inkubatorem dla startupów sektora kreatywnego i miejscem działań promujących branże kreatywne. W zrewitalizowanej praskiej kamienicy mieszczą się nowocześnie wyposażone biura, a układ architektoniczny budynku sprawia, że jest to miejsce przyjazne dla pracy twórczej. Imponująca przestrzeń dziedzińca jest doskonałym miejscem do organizacji wydarzeń wystawienniczo-konferencyjnych.

Zabierz całą rodzinę i przyjaciół, by wspólnie odkryć najlepszy pomysł na spędzenie weekendu w Warszawie. 

Śledź informacje publikowane na bieżąco na stronie wydarzenia na Facebooku

Zaplanuj dojazd

      

Zobacz też:

Firmy