Nie przeocz - Akademia Duckie Deck

Duckie Deck zaprasza krakowskie rodziny na MINI ECO DAY

Akademia Duckie Deck

Konstruowanie samochodów tekturowych, warsztaty z upcyklingu, czyli użytecznego wykorzystania śmieci i budowanie maszyn to tylko część atrakcji, jakie czekają na uczestników MINI ECO DAY. Już 17 marca salon MINI Dobrzański, jedyny autoryzowany salon MINI w Małopolsce, partner wydarzenia, zamieni się w wielki plac zabaw, pełen eksperymentów, majsterkowania i nowych technologii dla najmłodszych i ich rodziców. Dziś, 5 marca ruszają zapisy na wydarzenie, którego motywem przewodnim jest ekologia.

"Przy podejmowaniu decyzji o kupnie nowego samochodu ciągle zbyt mało osób zastanawia się nad jego wpływem na środowisko naturalne. Przeważnie decydują estetyka i wygląd, bezpieczeństwo, osiągi czy koszty eksploatacji. Według nas samochody hybrydowe i elektryczne to przyszłość na ulicach polskich miast. Głęboko wierzymy w ideę eco drivingu, co więcej, od kilku lat sukcesywnie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania dla zachowania zrównoważonego rozwoju. Podczas MINI ECO DAY krakowskim rodzinom chcemy pokazać elektryczny styl życia. Wraz z Duckie Deck, dzięki aktywnościom łączącym technologie i emocje, w najmłodszych i ich rodzicach pragniemy zaszczepić wartości eko. Wykorzystamy moc elektryczną do elektryzujących doznań."

-Nadia Białach, Marketing & PR Manager z MINI Dobrzański

Już 17 marca w salonie MINI Dobrzański w Krakowie przygotowaliśmy:

 • dzień pełen wspólnego doświadczania, twórczej zabawy, inspirujących technologii i majsterkowania
 • 3 strefy: warsztatową, malucha i otwartą
 • 5 kreatywnych warsztatów (samochody odrzutowe, Trash Toys, konstruowanie maszyn, pojazdy Sphero, tekturowe samochody)
 • warsztaty rodzinne dla dzieci już od 4 roku życia 
 • sesje warsztatowe dla małych grup: tylko 10 dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami
 • bezpłatne uczestnictwo dla wszystkich rodzin

Salon MINI Dobrzański stanie się miejscem pełnym roześmianych dzieciaków, które będą bawiły się bez ograniczeń, rozwijając w sobie ciekawość świata i pobudzając kreatywność. A wszystko pod okiem przeszkolonych animatorów z najlepszym podejściem do najmłodszych.

Program MINI ECO DAY obejmuje:

 •  oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich rodziców i opiekunów.
 • strefę otwartą - wypełnioną interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki poza regularnymi warsztatami. Zapraszamy na zabawę z torem wyścigowym Carrera, niezwykłymi cymbałkami Makey Makey, wirtualną rzeczywistością dzięki Leap Motion i Cardbordom oraz sympatycznymi robotami: Dash&Dot, LOFI, Ozobot i Photon.
 • strefę malucha - pełną klocków, kolejek i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi (od pierwszego roku życia) spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach.

Uwaga! 

Udział w MINI ECO DAY wymaga wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona. Start zapisów: 5 marca, 16:00 na www.akademia.duckiedeck.com.

Wszystkie aktywności odbędą się w sobotę, 17 marca
między 10:00 a 16:00
w salonie MINI Dobrzański,
al. Jana Pawła II 45.

Tym samym budząca wielką sympatię dzieciaków i powszechne zaciekawienie tysięcy mieszkańców Polski wielka żółta kaczka Duckie Deck ponownie zawita do stolicy Małopolski.

Partner wydarzenia: Dealer MINI Dobrzański to jedyny autoryzowany salon MINI w Małopolsce, zdobywca tytułu Dealer Roku 2017. Dystrybutor hybrydowego crossovera MINI, który zapewnia nie tylko oszczędne i czyste podróżowanie, ale daje również sporo frajdy z jazdy.

Charakterystyczna dla MINI radość z jazdy jest teraz dostępna w fascynującej, zrównoważonej formie. MINI Cooper S E Countryman ALL4 jest pierwszym modelem brytyjskiej marki premium z hybrydowym napędem typu plug-in, który daje możliwość bezemisyjnej jazdy w trybie w pełni elektrycznym. Model zapewnia także sportową zwinność oraz wyjątkową wszechstronność.

Poznaj MINI Cooper S E Countryman ALL4
Zabierz całą rodzinę i przyjaciół, by wspólnie odkryć najlepszy pomysł na spędzenie weekendu w Krakowie. Śledź informacje publikowane na bieżąco na stronie wydarzenia na Facebooku

Zaplanuj dojazd

      

Zobacz też:

Firmy