Nie przeocz - Mamaville

MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Wrocław vol.6

Mamaville

Po raz szósty we Wrocławiu jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową.

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Zapraszamy rodzinnie na bezpłatne warsztaty oraz atrakcje dla rodziców i dzieci. Poznacie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i kreatywnych wystawców - premiery nowych marek, najświeższe kolekcje, nowatorskie rozwiązania.


18 lutego z Mamaville, to świetny pomysł na niedzielne rodzinne wyjście, a w nim:

  • Strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka
  • Strefa edukacyjno - rozrywkowo - warsztatowa dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!!

Link do wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/246781459190624

18 lutego - Stadion Wrocław

Aleja Śląska 1, Wrocław

WSTĘP WOLNY,

godziny 10:00 - 17:00

            

Zobacz też:

Firmy