Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Nie przeocz - Sensillo

Zabawnie i praktycznie. Kilka pomysłów na urocze i przydatne prezenty dla niemowląt

Sensillo

Bywa tak, że chcemy obdarować maleństwo z jakiegoś specjalnego powodu lub tak po prostu ale zawsze czymś niezwykłym. Przy takiej okazji zwykle trafiamy na problem - co podarować? Zwłaszcza gdy ma to być coś specjalnego dla niemowlaka lub świeżo upieczonych rodziców.

Czy zabawkę? Może coś praktycznego? Co ucieszy maluszka, a co rodziców? Pytań jest naprawdę wiele. Dobrym rozwiązaniem może być prezent, który dostarczy mnóstwo radości i znajdzie praktyczne zastosowanie. Przygotowaliśmy kilka przykładów.

Przewijaki

Zdj. Przewijak Miśki, Sensillo,
www.sensillo.pl

 

Każdy rodzic wie, że dobrych przewijaków nigdy za dużo. Stanowią przedmiot niezbędny w każdym dziecięcym pokoiku i łazience. Chronią maluszka przed stycznością z chłodną powierzchnią. Zabezpiecza też podłoże, na którym umieszczony jest przewijak, przed zabrudzeniem. Na rynku dostępne są przewijaki w wielu kolorach oraz z fantastycznymi wzorami. Stanowią one więc również ozdobę pokoju. Zwłaszcza wesołe obrazki wywołają uśmiech maluszka i rodzica.

 

 

Kocyki dla niemowląt

Zdj. Komplet kocyk i poduszka
minky,
Sensillo, www.sensillo.pl

 

Mięciutki i przytulny kocyk to prezent, który zawsze sprawi przyjemność maluszkowi i rodzicom. Można nim przykryć maluszka w wózku, foteliku lub w łóżeczku. Cieplejszy kocyk będzie idealny na jesienne spacery, a cieńszy na letnie leżakowanie. Problemem może być tylko wybór :). Jedno lub wielobarwny? Z wesołym nadruki lub haftem, który zaabsorbują uwagę dziecka, czy „gładki”? Dobierając różne warianty i kolory można stworzyć świetny zestaw-prezent w rozsądnej cenie.

 

 

Gniazdo niemowlęce

Zdj. Gniazdo niemowlęce, Sensillo,
www.sensillo.pl

 

Czasami rodzic musi odpocząć, a jednocześnie nie chce rozstawać się z maleństwem. W takiej właśnie sytuacji przyda się gniazdo niemowlęce. Przeznaczone jest dla dzieci do ok. 6 miesiąca życia. Maluszek jest w nim otoczony ze wszystkich stron miękkimi ściankami. Rodzic ma więc pewność, że dziecko się nie wysunie. W wielu dostępnych modelach dołączony jest również wygodny materacyk. Innymi słowy gniazdo tworzy bezpieczną i przytulną przestrzeń, w której maleństwo będzie czuło się naprawdę komfortowo.

 

 

Zdj. Gniazdo niemowlęce,
Sensillo, www.sensillo.pl


Okrycie kąpielowe z kapturkiem

 

Sprawi, że codzienna kąpiel będzie jeszcze przyjemniejsza i weselsza. Okrycia kąpielowe pozwalają szczelnie owinąć dziecko po kąpieli i szybko wysuszyć. Dzięki kapturkowi maluszek chroniony jest dosłownie od stóp do główki. Wesoły nadruk czy naszywki na kapturku wywołają uśmiech na twarzy dziecka i rodziców.


            

Zobacz też:

Firmy