Nie przeocz - ABC Kid sp. z o.o.

Nutribaby+, czyli rewolucja w żywieniu najmłodszych

ABC Kid sp. z o.o.

Małe co nieco dla malucha jeszcze nigdy nie było tak pyszne i zdrowe!

20 czerwca przy ulicy Mysiej 3 w Warszawie firma ABC KID zaprezentowała niezwykłe, wielofunkcyjne urządzenie do gotowania, jakim jest Babymoov All in one Nutribaby+ przeznaczone do przygotowywania rodzinnych posiłków z ukierunkowaniem na najmłodszych jej członków.

Prezentacja okazała się ciekawym wydarzeniem, ponieważ urządzenie potrafi naprawdę wiele. Jego liczne funkcje zaproszonym gościom zaprezentowała znana blogerka kulinarna Agata Jędraszczak, autorka poczytnego bloga „Kuchnia Agaty”. Spotkanie poprowadziła znana doskonale z ekranu prezenterka - Paulina Sykut –Jeżyna.

Podczas spotkania, które odbyło się w przestrzeni zaaranżowanej w taki sposób, by pełniła ona funkcję kuchni i pokoju dziecięcego, można było zapoznać się z licznymi możliwościami najnowszego produktu francuskiej marki Babymoov jakim jest wielofunkcyjne urządzenie do gotowania Nutribaby+.

Prezentowane były także inne produkty dziecięce z portfolio ABC KID takie jak elektroniczna niania Babymoov Simply Care, która w ostatnim czasie zdobyła nagrodę Produkt Roku magazynu Mamo to ja i babyonline.pl, cyfrowy nawilżacz Hygro Plus, akcesoria do karmienia i wiele innych. Jednak głównym bohaterem było wielofunkcyjne urządzenie do gotowania Nutribaby+.

Wielofunkcyjne urządzenie do gotowania Nutribaby+ posiada pokrywkę, którą można otworzyć podczas gotowania oraz miksowania, by w trakcie pracy dodawać dowolne składniki, tworząc w ten sposób unikatowy przepis. Urządzenie posiada dwa pojemniki do gotowania na parze, dzięki czemu zapewniasz swojemu maleństwu, że posiłek składający się z kilku dań przygotowany jest w jednym czasie.Korzystanie z produktu zapewnia zachowanie wartości odżywczych posiłków.

   

Urządzenie wyposażone jest w alarm wizualny i dźwiękowy, który informuje o: zakończonym gotowaniu, niewystarczającej ilości wody lub niedostatecznym zmieszaniu produktów. Co bardzo ciekawe, producenci Nutribaby + nie zapomnieli o alergikach! Przygotowali aplikację, która pozwala po wpisaniu produktów, na które nasz maluch jest uczulony stworzyć gotowy przepis nie zawierający tych właśnie produktów. Produkt łatwo też utrzymać w czystości, wszystkie części poza elektronicznymi, nadają się do mycia w zmywarce.

Tak o samym urządzeniu wypowiadała się znana blogerka kulinarna Agata Jędraszczak:

,,Babymoov „Nutribaby+ to znacznie więcej niż znane i spotykane od dawien dawna podgrzewacze do zupek w słoiczkach. Sama byłam zaskoczona jak wiele funkcji ma to urządzenie i jak przydatne się okazuje. Robot potrafi naprawdę cuda! Na przykład można z jego pomocą rozmrażać, ugotować jajka, gotować na parze (co jest bardzo zdrowe dla maluchów, ponieważ wartości odżywcze pozostają w gotowanych produktach), blendować i przygotowywać samemu pyszne posiłki dla całej rodziny.

Co ważne dzięki aplikacji można wyeliminować z diety dziecka produkty, które je uczulają nie zubażając jego diety! Nowoczesny design i możliwość wyboru koloru obudowy to już dodatkowe zalety, ale nie ukrywam, że też zwróciły moją uwagę. Widać, że urządzenie jest zaprojektowane z pomysłem i inwencją i - co najważniejsze - jest skuteczne i potrafi ułatwić życie każdej młodej mamie”.

Atmosfera spotkania sprzyjała wymianie doświadczeń, a zaproszeni dziennikarze oraz klienci biznesowi mieli okazję zobaczyć działanie produktu na żywo w prawdziwej kuchni i przekonać się jak liczne funkcje spełnia. Przedstawicielka ABC KID Karina Opalińska tak opisywała ideę spotkania wokół tego innowacyjnego produktu:

„Życie młodej mamy jest pełne wyzwań. I to takich, z którymi często mierzy się ona po raz pierwszy.
Jak zapewnić dziecku wszystko to, co najlepsze, jak poradzić sobie z natłokiem obowiązków i …. jak przy tym wszystkim nie oszaleć?

Firma Babymoov od lat specjalizuje się w produktach, które mają młodym mamom ułatwić zadanie. Takim produktem z pewnością jest Nutribaby+, innowacyjny robot kuchenny przeznaczony do przygotowywania posiłków dla najmłodszych. Możliwość rozmrażania, blendowania, gotowania na parze, podgrzewania, sterylizowania butelek za pomocą jednego kompaktowego urządzenia to wielka ulga i oszczędność czasu. A czego jak czego, ale czasu przy małym dziecku nigdy nie ma się zbyt wiele. A jeśli chcemy by maluch zdrowo się odżywiał warto samodzielnie przygotowywać mu posiłki. Nutribaby+ pozwala robić to szybko, łatwo i bez wysiłku. I dlatego uważam, że jest to produkt wyjątkowy”.

Podczas spotkania prezentowane były także inne produkty dla najmłodszych znajdujące się w bogatym portfolio marek, jakim może poszczycić się dystrybutor, firma ABC KID. Były to marki takie jak: Babymoov, Brother Max oraz Nattou. Wśród prezentowanych produktów znalazły się między innymi: śpiworki, elektroniczne nianie, mebelki, pluszaki, krzesełka i wiele więcej.

Nutribaby+ to topowy produkt, który zrewolucjonizuje sposób przyrządzania potraw dla dzieciaków. Warto poznać jego liczne funkcje i przekonać się, jak bardzo potrafi ułatwić codzienne życie.

            

Zobacz też:

Firmy