Nie przeocz - Helios S.A.

DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ! LETNIE ATRAKCJE Z BOBEM BUDOWNICZYM

Helios S.A.

Dołącz do Boba Budowniczego i jego niesamowitej drużyny podczas letnich poranków w kinie Helios. Ulubiony bohater zaradnych przedszkolaków zaprasza najmłodszych na seanse wypełnione ekscytującymi przygodami zarówno na wielkim ekranie, jak i poza nim. Na fanów głównego budowniczego Naprawkowa i Sprężynowa czeka moc atrakcji towarzyszących każdej projekcji. Dacie radę do nas dołączyć? Tak, damy radę!

Moc atrakcji dla najmłodszych

Bob Budowniczy™, ulubiony bohater telewizyjny milionów przedszkolaków na całym świecie, już od niemal 18 lat bawi i uczy dzieci, przybliżając im świat wielkich budowli i skomplikowanych konstrukcji.

W te wakacje Bob ze swoją oddaną drużyną zapraszają wszystkich małych konstruktorów do wspólnej zabawy podczas poranków w kinach Helios w całej Polsce. W każdą niedzielę od 25 czerwca aż do 3 września dzieci będą miały okazję obejrzeć specjalny, 66-minutowy pokaz filmowy złożony z 6 odcinków bajki. Projekcja dostosowana jest do specjalnych preferencji młodej widowni, dlatego też odbywa się przy odpowiednio ściszonym dźwięku oraz z lekko przygaszonymi światami.

Wszystko po to, by mali fani Boba i jego drużyny czuli się komfortowo podczas oglądania emocjonujących przygód ulubionych bohaterów. W kinie na małych widzów czekać też będą inne atrakcje, z których szkraby będą mogły skorzystać przed czy po seansie. Konkursy, malowanie buzi i balonowe zoo to tylko niektóre z atrakcji, które uprzyjemnią wyjątkową wizytę w kinie.


Konstruktywna bajka

Seria bajek o przygodach Boba Budowniczego pokazuje dzieciom, że nie ma rzeczy nie do wykonania i że jeśli odpowiednio się przygotują i będą wytrwale pracować - mogą osiągnąć wszystko. Przedstawiane historie to dla najmłodszych również lekcja prawdziwej przyjaźni i pewności siebie, bo to właśnie za sprawą Boba dzieci – tak samo jak członkowie jego serialowej drużyny – nabierają wiary we własne umiejętności. Nie ma rzeczy niemożliwych! Bob Budowniczy™ motywuje wszystkich hasłem „Damy radę? Tak, damy radę!”.

Lato z Bobem Budowniczym w sieci kin Helios trwa od 25 czerwca do 3 września 2017, w każdą niedzielę o godz. 10:30.

Więcej informacji na oficjalnej stronie marki: http://www.bobthebuilder.com/pl-pl

            

Zobacz też:

Firmy