Nie przeocz - Inny Wymiar

Inny Wymiar. Polska kuchnia z restauracyjną fantazją

Inny Wymiar

Miejsce zgodnie z nazwą serwuje gościom dania, które trudno było dotąd znaleźć na warszawskiej mapie kulinarnej. I nie chodzi tu o nieodkrytą kuchnię dalekich, egzotycznych krajów czy niezwykłe popisy fusion. Jedzenie z Innego Wymiar to krajowa, naturalna kuchnia bez molekularnych pretensji, ale z delikatnym powiewem nowoczesności. Jest to miejsce również przyjazne dla rodzin z dziećmi. W każdą niedzielę wszystkie duże dania przecenione są o 10 zł, a na najmłodszych klientów czeka animatorka z całą masą zabaw.

Zespołowi udało się stworzyć dania, które uprzyjemnią każdemu dzień – szczere, pełne domowego ciepła, ale i restauracyjnej fantazji, oparte na najlepszych składnikach od polskich gospodarzy oraz na nieprzeciętnych umiejętnościach szefa kuchni.

W Karcie Kuchni znaleźć można między innymi: kulebiak z barszczem, schabowy z kością smażony na smalcu, gulasz z dzika, czy kopytka. Nie zabraknie śledzia i tatara w zaskakujących wydaniach. Goście mogą spróbować także polskiej odpowiedzi na burgera, którą jest kotlet mielony w bułce, podawany z zaskakującymi krokiecikami gryczanymi. Warto także zwrócić uwagę na spektakularną, tradycyjnie polską wersję pizzy, czyli podpłomyk – sycący, chrupiący placek z ciasta drożdżowego, szczodrze obsypany pysznymi dodatkami i wypiekamy tuż przed podaniem.Uzupełnieniem kuchni jest bar, który serwuje drinki na równie wysokim poziomie. Znajdują się wśród nich autorskie koktajle o zaskakujących, polskich nazwach, takich jak: Absztyfikant, Fircyk, Elegant, skomponowane z niemniej zaskakujących składników, wśród których znajdują się: rokitnik, wódka herbaciana, tymianek i krem cytrynowy.

Całości dopełnia wygodne wnętrze, w którym zarówno można zjeść szybki obiad samemu, biesiadować przy jedzeniu z rodziną i przyjaciółmi, jak i rozsiąść się na kanapach i wypić wieczorną kawę. Przytulny klimat restauracji jest tworzony przez kryształowe żyrandole, miedziany bar i drewniane meble.

Inny Wymiar, Świętokrzyska 14, Warszawa

FB https://www.facebook.com/restauracjainnywymiar

Instagram: inny.wymiar

www.innywymiar.waw.pl

            

Zobacz też:

Firmy