Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Poradnik - Mamą być

Mamą być

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie zdrowego trybu życia - biegamy czy jeździmy na rowerze nie tylko od święta, ale też na co dzień. Pojawienie się na świecie dziecka wcale nie musi oznaczać rezygnacji z tego rodzaju aktywności. Wystarczy poszukać sprzętu, który pozwoli nam uprawiać sport mając malucha przy sobie i zapewniając mu bezpieczeństwo oraz komfort.

Czytaj dalej

Mamą być

Aż 93 proc. mężczyzn nigdy nie wykonało badania nasienia, jednocześnie codziennie wykonując czynności szkodzące jego jakości. W celu promocji profilaktyki oraz edukacji na temat wpływu codziennych praktyk na męską płodność rusza kampania społeczna „Płodny Polak”.

Czytaj dalej

Mamą być

Gdy na świat ma przyjść nasze dziecko, staramy się szczególnie zadbać o to, co jemy. Sprawa się komplikuje, jeśli przewlekle chorujemy. „Co jeść, jeśli mam Hashimoto lub cukrzycę?” – pytają na forach internetowych ciężarne. Któryś z powyższych problemów cię dotyczy? Przeczytaj koniecznie!

Czytaj dalej

Mamą być

Wrażliwa, sucha i bardzo sucha, podatna na pękanie i łuszcząca się - taka jest właśnie skóra atopowa

Czytaj dalej

Mamą być

Duże zmiany osiąga się metodą drobnych kroków. Jeśli chcesz żyć lepiej, zdrowiej i mieć więcej energii do działania – nie zaczynaj od rewolucji, tylko zmieniaj nawyki stopniowo. Oto 5 małych zmian, które powtarzane regularnie, realnie wpłyną na samopoczucie i zdrowie – twoje i twoich bliskich.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej