Poradnik - Mamą być

Mamą być

Baby shower w polskiej wersji nosi sympatyczną nazwę "bociankowego". W Polsce imprezy baby shower nie są jeszcze rozpowszechnione ale stają się coraz bardziej popularne.

Czytaj dalej

Mamą być

Depresja poporodowa to zaburzenie znacznie silniejsze i trwa znacznie dłużej - kilka i kilkanaście miesięcy, podczas gdy Baby Blues jest przejściowym stanem emocjonalnym.

Czytaj dalej

Mamą być

Kiedy jest najlepszy moment, aby powrócić po ciąży do dawnej wagi? Podpowiadamy, jak schudnąć po porodzie i w jaki sposób najskuteczniej się do tego zabrać.

Czytaj dalej

Mamą być

Imprezy dedykowane przyszłej mamie, zwane baby shower lub bociankowym, powoli zdobywają popularność także w naszym kraju. To świetny pretekst do spotkania, zanim młodą mamę pochłoną ważne obowiązki.

Czytaj dalej

Mamą być

Lekceważona, mylona z baby bluesem, może mieć wiele niepożądanych skutków dla mamy i dziecka. Zauważona w porę i leczona, przestanie być przeszkodą w cieszeniu się macierzyństwem.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej