Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Poradnik - Mamą być

Mamą być

O ile dzielenie się radosną nowiną z rodziną i przyjaciółmi zwykle nie przysparza nam większych problemów, gdyż ze szczęścia przeważnie mamy ochotę wykrzyczeć całemu światu, że jesteśmy w ciąży, o tyle myśl o poinformowaniu o tym fakcie pracodawcy w większości wypadków studzi nasz entuzjazm.

Czytaj dalej

Mamą być

Powrót do aktywności zawodowej dla każdej mamy wiąże się z dodatkowym stresem - koniecznością wyboru odpowiedniej
opieki dla swojego malucha. Biorąc pod uwagę wiek dziecka, jego możliwości zdrowotne, dojrzałość emocjonalną oraz zasobność twojego portfela, masz kilka możliwości wyboru.

Czytaj dalej

Mamą być

Baby shower w polskiej wersji nosi sympatyczną nazwę "bociankowego". W Polsce imprezy baby shower nie są jeszcze rozpowszechnione ale stają się coraz bardziej popularne.

Czytaj dalej

Mamą być

Depresja poporodowa to zaburzenie znacznie silniejsze i trwa znacznie dłużej - kilka i kilkanaście miesięcy, podczas gdy Baby Blues jest przejściowym stanem emocjonalnym.

Czytaj dalej

Mamą być

Kiedy jest najlepszy moment, aby powrócić po ciąży do dawnej wagi? Podpowiadamy, jak schudnąć po porodzie i w jaki sposób najskuteczniej się do tego zabrać.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej