Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Poradnik - Mamą być

Mamą być

Depresja poporodowa to zaburzenie znacznie silniejsze i trwa znacznie dłużej - kilka i kilkanaście miesięcy, podczas gdy Baby Blues jest przejściowym stanem emocjonalnym.

Czytaj dalej

Mamą być

Kiedy jest najlepszy moment, aby powrócić po ciąży do dawnej wagi? Podpowiadamy, jak schudnąć po porodzie i w jaki sposób najskuteczniej się do tego zabrać.

Czytaj dalej

Mamą być

Imprezy dedykowane przyszłej mamie, zwane baby shower lub bociankowym, powoli zdobywają popularność także w naszym kraju. To świetny pretekst do spotkania, zanim młodą mamę pochłoną ważne obowiązki.

Czytaj dalej

Mamą być

Lekceważona, mylona z baby bluesem, może mieć wiele niepożądanych skutków dla mamy i dziecka. Zauważona w porę i leczona, przestanie być przeszkodą w cieszeniu się macierzyństwem.

Czytaj dalej

Mamą być

Jakie zabiegi kosmetyczne można polecić po porodzie? Świeżo upieczonym mamom mogą przydać się np. relaksujące masaże.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

ZIMA | 2017-2018

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90