Poradnik - Mamą być

Mamą być

Ból gardła, katar, zatkany nos, ból zatok czy męczący kaszel to towarzysze zdrowotnych niedyspozycji. Te objawy są zazwyczaj bardzo dokuczliwe i utrudniają codzienne funkcjonowanie. Jakie produkty pomogą złagodzić przebieg choroby?

Czytaj dalej

Mamą być

Wakacyjne podróże już za nami. Dla wielu z nas pamiątką po nich i zarazem oznaką udanego urlopu jest opalenizna. Niestety, gdy weźmiemy pod lupę naszą skórę i włosy, może się okazać, że nie są one w najlepszej kondycji.

Czytaj dalej

Mamą być

Pieczenie podczas oddawania moczu, ból w podbrzuszu, parcie na pęcherz i częste wizyty w toalecie przy jednoczesnym tzw. skąpomoczu to pierwsze objawy infekcji dróg moczowych. Jeśli nie będą leczone w odpowiednim czasie, mogą prowadzić do poważnych schorzeń.

Czytaj dalej

Mamą być

O ile dzielenie się radosną nowiną z rodziną i przyjaciółmi zwykle nie przysparza nam większych problemów, gdyż ze szczęścia przeważnie mamy ochotę wykrzyczeć całemu światu, że jesteśmy w ciąży, o tyle myśl o poinformowaniu o tym fakcie pracodawcy w większości wypadków studzi nasz entuzjazm.

Czytaj dalej

Mamą być

Powrót do aktywności zawodowej dla każdej mamy wiąże się z dodatkowym stresem - koniecznością wyboru odpowiedniej
opieki dla swojego malucha. Biorąc pod uwagę wiek dziecka, jego możliwości zdrowotne, dojrzałość emocjonalną oraz zasobność twojego portfela, masz kilka możliwości wyboru.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej