Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Poradnik - Mamą być

Mamą być

Kuchnia to nie tylko pomieszczenie, w którym gotujemy i jemy – to serce domu, miejsce, w którym spotyka się rodzina, w którym podejmujemy przyjaciół. Poniższe rady pomogą ci utrzymać nieskazitelnie czystą kuchnię i AGD.

Czytaj dalej

Mamą być

Problem nadmiernie wypadających włosów dotyczy większości młodych mam. Najczęściej związany jest ze stabilizacją poziomu hormonów, które wracają do stanu sprzed ciąży. Czasami jednak zdarza się, że intensywna utrata włosów jest oznaką poważniejszych chorób. O tym, dlaczego tracimy włosy i jak temu przeciwdziałać, opowiada Anna Mackojć, trycholog i ekspert kampanii „Moja REGENeracja.

Czytaj dalej

Mamą być

Ból gardła, katar, zatkany nos, ból zatok czy męczący kaszel to towarzysze zdrowotnych niedyspozycji. Te objawy są zazwyczaj bardzo dokuczliwe i utrudniają codzienne funkcjonowanie. Jakie produkty pomogą złagodzić przebieg choroby?

Czytaj dalej

Mamą być

Wakacyjne podróże już za nami. Dla wielu z nas pamiątką po nich i zarazem oznaką udanego urlopu jest opalenizna. Niestety, gdy weźmiemy pod lupę naszą skórę i włosy, może się okazać, że nie są one w najlepszej kondycji.

Czytaj dalej

Mamą być

Pieczenie podczas oddawania moczu, ból w podbrzuszu, parcie na pęcherz i częste wizyty w toalecie przy jednoczesnym tzw. skąpomoczu to pierwsze objawy infekcji dróg moczowych. Jeśli nie będą leczone w odpowiednim czasie, mogą prowadzić do poważnych schorzeń.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej