Poradnik - Mamą być

Mamą być

Wrażliwa, sucha i bardzo sucha, podatna na pękanie i łuszcząca się - taka jest właśnie skóra atopowa

Czytaj dalej

Mamą być

Duże zmiany osiąga się metodą drobnych kroków. Jeśli chcesz żyć lepiej, zdrowiej i mieć więcej energii do działania – nie zaczynaj od rewolucji, tylko zmieniaj nawyki stopniowo. Oto 5 małych zmian, które powtarzane regularnie, realnie wpłyną na samopoczucie i zdrowie – twoje i twoich bliskich.

Czytaj dalej

Mamą być

Niedawno obchodziliśmy światowy Dzień Żywności. Niestety, Polska zajmuje niechlubne 5. miejsce wśród państw, które marnują najwięcej jedzenia. Czteroosobowa rodzina co roku wyrzuca do kosza na śmieci, wraz z jedzeniem, ok. 2 tys. złotych. Główną przyczyną tego problemu jest złe planowanie zakupów oraz nieprawidłowe przechowywanie jedzenia.

Czytaj dalej

Mamą być

Jesienna aura sprawia, że nasz organizm potrzebuje więcej ciepła. Z szafy wyjmujemy grubsze swetry i skarpety, opatulamy się mięciutkim kocem, sięgamy po książkę. Jednak czegoś tu brakuje - kubka cudownie aromatycznej i rozgrzewającej herbatki, która nadaje jesieni wyjątkowego uroku.

Czytaj dalej

Mamą być

Osoby starsze oraz niepełnosprawne zazwyczaj są wspierane w codziennych domowych pracach przez swoje dzieci lub innych krewnych. Dla opiekunów stanowi to nie lada wyzwanie, bo oznacza jednoczesne utrzymywanie porządku w dwóch gospodarstwach domowych. Przedstawiamy kilka porad, w jaki sposób zorganizować pracę, aby jak najefektywniej poradzić sobie z tym zadaniem.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej