Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Poradnik - Mamą być

Prezenty od serca na Dzień Mamy

Mamą być

Mama - to pierwsze i najpiękniejsze słowo, jakie wypowiadamy w naszym życiu. Mama to ciepłe, troskliwe ręce, to wsparcie i dobre słowo. Czy jesteśmy w stanie odwdzięczyć się za wszystko, co otrzymaliśmy od niej w dzieciństwie i czerpiemy w dorosłym życiu?

Byłoby to bardzo trudne, jeżeli nie niewykonalne zadanie. Na szczęście - miłość matki to najbardziej bezinteresowne i bezgraniczne uczucie. Nie ma jednak nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy najważniejszej kobiety w życiu, dlatego warto sprawić, aby w tym dniu poczuła się naprawdę wyjątkowo poprzez gesty, słowa i upominki.

Piękna i subtelna

Delikatna, biała zastawa stołowa z wytłoczonym sercem (home&you) skarnie serce każdej mamy, która uwielbia styl retro i skrzętnie kolekcjonuje stare, rodzinne pamiątki. Kolekcja jest przy tym na tyle uniwersalna, że w subtelny sposób ozdobi wnętrze każdej kuchni.

   
 Teardrop Lusterko Krona Mlecznik Krona Cukiernica Dzban Krona Czajniczek
       
Patera Flosal Heart Patera Loves kpl Kieliszków Flosalido Wazon  Flosalido Wazon
       
Crystal 2 Lustro Krona Heart Patera Flosalido Świecznik Dieppe Ręcznik

Ja Cię ozłocę!

Kobiety kochają blask - mamy również. Akcesoria ze złoconymi elementami to idealny wybór na prezent - są eleganckie i niebanalne. Kubek z napisem lub pojemnik w kształcie ananasa (home&you) zachwyci mamę, która zawsze jest „na czasie”. Mamę praktyczną ucieszy pojemna szkatułka na biżuterię lub nowoczesny zegar.

 
Diamond Sun Zegar WS Goldi2 Fartuch Manon Szkatułka Julie Czajniczek
       
Pinio Small Pojemnik Goldis Pojemnik Aromatherapy Shiny Świeca Kitchen Queen Tall Kubek
       
Mymum kpl Kubek Mymum kpl Kubek Love Naklejka  Loved Obraz

 Więcej inspiracji na www.home-you.com/pl/

Zobacz też:

Pozostałe porady

Dzień Matki - 5 pomysłów na prezent, który się spodoba

Mamą być

To one uczyły nas zawiązywać sznurowadła i to one sprawdzały z nami zadania domowe. Mamy zdecydowanie zasługują na wszystko, co najlepsze - zwłaszcza w swoje święto. Sprawdź, jaki prezent możesz podarować swojej mamie na Dzień Matki, aby pokazać jej, jak dużo dla Ciebie znaczy!

Czytaj dalej
Śniadanie do łóżka z okazji Dnia Matki

Mamą być

Dzień Mamy to doskonała okazja, aby w wyjątkowy sposób pokazać naszym Mamom, że je kochamy i podziękować im za trud włożony w nasze wychowanie. Świetnym sposobem, jest przygotowanie lekkiego śniadania, które możemy podać wprost do łóżka.

Czytaj dalej
Odmień dom na wiosnę

Mamą być

Podpowiadamy, jak nie dać się pozimowej szarówce dzięki zmianom w mieszkaniu – od przemalowania ścian po aranżację drobnych dodatków i ozdób.

Czytaj dalej

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej