Poradnik - Maluch - Pokój malucha

Nowa ponadczasowa kolekcja Marie od Pinio

Pokój malucha

Nowością kolekcji Pinio jest elegancka i stylizowana kolekcja Marie. Ponadczasowa kolekcja Marie utrzymana w stylistyce classic modern to element wystroju przestrzeni dla dziecka w każdym wieku. Doskonałe połączenie elegancji i czystej formy mebla podkreślają uproszczone detale w kształcie litery V oraz proste cokoły. Kolekcja została nagrodzona Diamentem Meblarstwa 2017.

Kolekcja po raz pierwszy została pokazana na Targach Kind+Jugend wrzesień 2016 (Kolonia, Niemcy). Marie to uniwersalna kolekcja, która świetnie sprawdzi się w każdym dziecięcym wnętrzu.

Dzięki zastosowaniu funkcjonalnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów meble z kolekcji posłużą dziecku przez wiele lat. Proste, eleganckie wzornictwo oraz biały kolor zapewniają spokój w dziecięcym pokoju. Kolekcja ta przeznaczona jest zarówno dla małych jak i starszych dzieci.Meble mają prostą, ponadczasową formę. Cechą charakterystyczną są ozdobne, ukośne listwy na frontach łóżek, szaf oraz na szufladach komody.

Funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że meble te rosną razem z dzieckiem. Kolekcja wykonana jest z malowanej płyty MDF.

W skład kolekcji Pinio Marie wchodzą:

  • Regał otwarty z szufladą 
  • Łóżeczko, łóżeczko-tapczanik 
  • Szafa 2-drzwiowa i 3-drzwiowa z szufladą 
  • Komoda 3-szufladowa z przewijakiem

Kolekcja Marie to czarny koń konkursów meblarskich. Jest laureatem konkursu Diament Meblarstwa 2017 w kategorii strefa Young - meble dziecięce i młodzieżowe w klasie premium.

Marie otrzymała w swojej kategorii największą liczbę głosów. Kapituła konkursu, złożona z reprezentantów różnych dziedzin związanych z przemysłem meblarskim, zapewniła bezstronność i obiektywną ocenę.

Ponadczasowa kolekcja Marie utrzymana w stylistyce classic modern to element wystroju przestrzeni dla dziecka w każdym wieku. Doskonałe połączenie elegancji i czystej formy mebla podkreślają uproszczone detale w kształcie litery V oraz proste cokoły. Meble są bezpieczne, funkcjonalne wykonane z połączenia drewna i płyty meblowej.

Projektant: Sylwia Kowalczyk, Renata Mikołajczyk

Meble Pinio są atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Kupując meble firmy Pinio masz pewność, że są one w 100% bezpieczne dla Twojego dziecka.

Więcej informacji na: www.pinio.com.pl

Zobacz też:

Pozostałe porady

Nawilżacze powietrza

Pokój malucha

Sezon grzewczy sprawia, że wilgotność w powietrzu znacznie się obniża. Ma to niekorzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie domowników. Warto jednak, zwłaszcza w dziecięcym pokoju, wypróbować sprawdzone sposoby zwiększające wilgotność.

Czytaj dalej
Idealne miejsce dla malucha - urządzanie pokoju

Pokój malucha

W pierwszych latach życia nasze dziecko będzie największą część czasu spędzało we własnym pokoju. To w nim będzie spało, bawiło się, uczyło, a w przyszłości spędzało czas ze swoimi gośćmi. Jak urządzić kącik dla nowego domownika?

Czytaj dalej
Urządzamy kącik do zabawy

Pokój malucha

W czasie deszczu dzieci się nudzą - śpiewała Barbara Kraftówna. Ale przecież wcale tak być nie musi. Stwórzmy maluchowi taki kącik do zabawy, żeby na nudę nie było w nim miejsca. Nawet w najgorszą pogodę.

Czytaj dalej

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Poradnik

Wyjątkowe meble dziecięce marki ILUSI

Pokój przedszkolaka

Stonowane, wyszukane, modne - stylistyka mebli dziecięcych coraz pewniejszym ... Czytaj dalej
Modna w ciąży - jak być stylową przyszłą Mamą?

Nasze 9 miesięcy

Czas ciąży to okres, kiedy ciało kobiety zmienia się z dnia na dzień, a ona ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie