Poradnik - Maluch - Podróże i wyprawy

Nowy wózek Thule dla miejskich odkrywców

Podróże i wyprawy

Nowość

Thule Sleek będzie dostępny w sklepach od wakacji 2018 roku.

Jeden wózek na wiele potrzeb… i dla wielu małych pasażerów 

Thule Sleek - elegancki i stylowy czterokołowy wózek miejski - to idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy chcą bez ograniczeń spędzać czas z dzieckiem w mieście i poza nim. Doskonale sprawdzi się podczas spacerów po ulicach miasta i w podróży komunikacją miejską, podczas codziennych zakupów, w przychodni czy muzeum (nie zajmuje wiele miejsca, doskonale się prowadzi, jest lekki, zwrotny, łatwo się składa).

Dzięki niezależnej amortyzacji na każdym kole, świetnie zdaje też egzamin na nierównych powierzchniach i wybojach, np. podczas wycieczki za miasto. Jednym słowem Thule Sleek to wielofunkcyjny i bezpieczny wózek dla miejskich odkrywców i ich dzieci. Co bardzo ważne, Thule Sleek sprawdzi się zarówno jako klasyczny wózek z gondolą oraz spacerówka… a także kombinacja obu tych wariantów - można w nim bowiem jednocześnie przewozić dwoje dzieci (w dowolnych kombinacjach).

 

Thule Sleek wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i doskonałą zwrotnością, jest lekki i bardzo komfortowy - zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Ale nowy wózek marki Thule ma jeszcze jedną zaletę, która zdecydowanie wyróżnia go na tle konkurencji. Został zaprojektowany tak, aby spełniać różnorodne wymagania wielu rodzin, również tych powiększających się. Thule Sleek może być wózkiem pojedynczym lub podwójnym (zarówno dla bliźniąt, jak i dla dwojga dzieci w różnym wieku - jednego w gondoli i jednego w klasycznym siedzeniu). I mimo tego pozostaje jednym z najlżejszych, najbardziej zwrotnych i najbardziej eleganckich wózków w swojej klasie.

Każda rodzina, w zależności od potrzeb i wieku dzieci, może stworzyć odpowiednią dla siebie konfigurację wózka. Wózek Thule Sleek standardowo oferowany jest z siedziskiem. Aby korzystać z wózka od dnia narodzin dziecka, można dokupić do niego gondolę oraz inne akcesoria. Pozwalają one stworzyć wiele różnych konfiguracji wózka. Na przykład: z siedziskiem na wprost, tyłem, z gondolą i z siedziskiem, z fotelikiem samochodowym i z gondolą, z dwoma siedziskami lub platformą dla trzeciego dziecka. Zestaw dodatkowych akcesoriów daje nawet kilkadziesiąt możliwych konfiguracji. Wystarczy kupić jeden wózek i można korzystać z niego przez kilka lat.

Thule Sleek to jednocześnie produkt, który spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa i jakości. To bardzo ważny aspekt dla rodziców, na który firma kładzie szczególny nacisk. Wózek został wnikliwie przetestowany pod kątem stabilności, wytrzymałości i bezpieczeństwa dziecka - i to w każdej z kilkunastu możliwych konfiguracji wózka). Dokładnie sprawdzono jego funkcjonalność i wytrzymałość podczas miejskich wyjść i eskapad za miasto. Wszystko po to, aby służył on rodzinom przez wiele lat.

Nowy produkt Thule wyróżnia się również toczącymi się praktycznie bez oporów dużymi kołami, komfortowym zawieszeniem, skutecznym i wygodnym w obsłudze hamulcem oraz całym zestawem funkcji i akcesoriów zwiększających komfort zarówno rodzica, jak i dziecka (od pojemnego, zamykanego kosza bagażowego, do którego jest wygodny dostęp niezależnie od konfiguracji wózka, przez odchylane wielostopniowo oparcie , obustronnie wentylowaną gondolę, okienko do zerkania na dziecko, aż po adaptery do większości popularnych fotelików samochodowych).

Wózek oferowany jest w pięciu starannie dobranych kolorach - Gray Melange, Midnight Black, Shadow Grey, Navy Blue i Energy Red. 

Kluczowe cechy:

  • jeden wózek, kilkanaście wariantów przewozu dzieci (jednego lub dwóch, w dwóch gondolach/spacerówkach, gondoli/spacerówce, fotelikach samochodowych itp.), 
  • rośnie wraz z rodziną - dzięki możliwości zamontowania dwóch siedzisk można jednocześnie przewozić np. niemowlę i kilkulatka, 
  • idealny wózek dla aktywnych rodziców - doskonały na miejskie i podmiejskie wyprawy (duże koła, komfortowe zawieszenie, łatwy system składania razem z siedziskiem), 
  • gruntownie przetestowany pod kątem bezpieczeństwa małych pasażerów - w laboratorium testowym Thule szczegółowo sprawdzono poziom bezpieczeństwa w każdej z kilkunastu możliwych konfiguracji wózka, 
  • znakomite, szwedzkie wzornictwo - Thule Sleek jest elegancki i praktyczny, 
  • w pełni używalny kosz na zakupy i nie tylko, umieszczony na spodzie wózka. Żadne z oferowanych przez firmę akcesoriów (gondola, fotele) gdy zamontowane, nie zajmują przestrzeni bagażowej kufra.

Ceny detaliczne:

Wózek podstawowy (rama wózka + fotel + folia p./deszczowa): 3619 zł brutto
Wózek podstawowy + gondola z folią p./deszczową: 4469 zł brutto
Gondola z folią p./deszczową: 1069 zł brutto.
Dodatkowy fotel dla kolejnego dziecka: 1279 zł brutto.

Więcej informacji na: www.thule.com

Zobacz też:

Pozostałe porady

Niezbędnik małego podróżnika , czyli podróż przyjemna i bezpieczna

Podróże i wyprawy

Wakacje to czas podróży małych i dużych. Rodzice wraz ze swoimi pociechami wyruszają w świat, by pobyć razem i doświadczyć niezapomnianych chwil. W trosce o komfort dziecka, jego bezpieczeństwo i wygodę, a także uśmiech na twarzy potrzebują zadbać przede wszystkim o zdrowe i smaczne jedzenie, bezpieczeństwo i atrakcyjne formy zabawy. Wszystko po to, by w pełni skorzystać z wakacyjnego wyjazdu i wrócić z głową pełną wrażeń i dobrych wspomnień.

Czytaj dalej
Wakacyjna walizka maluszka

Podróże i wyprawy

Wakacje to czas podroży i odpoczynku, który chcemy spędzić z najbliższymi. Dla rodzica to moment, kiedy może oderwać się od codziennych obowiązków, odwiedzić nowe miejsca i bez wyrzutów sumienia zdecydować się na błogie lenistwo. Maluchowi mogą towarzyszyć jednak nieco inne odczucia. Zmiana otoczenia może wywołać niepokój, a daleka podróż okazać się nie lada wyzwaniem. Oto kilka sposobów, dzięki którym wakacje z małym podróżnikiem będę odpoczynkiem dla każdego.

Czytaj dalej
Choroba lokomocyjna

Podróże i wyprawy

Nadszedł długo wyczekiwany okres wakacji. Co zrobić, aby podróż z sympatycznego wstępu do urlopu nie zmieniła się w pełną przykrych epizodów sesję zmagań z chorobą lokomocyjną?

Czytaj dalej

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Poradnik

Bezpieczeństwo jest dziecinnie proste. Foteliki montowane tyłem są o 500% bardziej skuteczne

Pierwsze podróże

Statystyki Komisji Europejskiej1 wskazują, że tylko 4 kraje w Europie ... Czytaj dalej
Kluczowe produkty w diecie niemowlaka

Zdrowie i pielęgnacja

Warzywa, owoce, ryby, mięso, nabiał, gluten… Zastanawiasz się, co powinna ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie