Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Poradnik - Maluch

Podróże i wyprawy

Tego, co zdarzy się na drodze, nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Dlatego podczas jazdy autem dziecko musi być zapięte w foteliku samochodowym. Ten z kolei powinien być dobrze dobrany do wieku i wzrostu małego podróżnika.

Czytaj dalej

Rozwój i edukacja

"Mama", "tata" i "NIE" - to jedne z pierwszych słów wypowiadanych przez dzieci. Chwilę później owo NIE zaczyna wieść prym w nowo powstającym słowniku malucha i przeradzać się w klasyczne napady złości. Pojawia się zatem pytanie - jak poskromić małego buntownika zachowując jednocześnie spokój i opanowanie?

Czytaj dalej

Zdrowie i odżywianie

Katar, kaszel, gorsze samopoczucie, ból głowy i często gorączka - to główne objawy przeziębienia. W chwili, gdy maluch zachoruje bardzo ważne jest, aby rodzice odpowiednio zareagowali na występujące w danym momencie objawy.

Czytaj dalej

Podróże i wyprawy

Chłodne powietrze i ujemna temperatura dozowane z umiarem znacznie wzmacniają odporność dziecka i hartują jego organizm. Dobrze zorganizowany spacer to idealny sposób na poprawę krążenia, oczyszczenie dróg oddechowych, lepszy apetyt i spokojny sen. Zatem ciepłe ubranie, porządne buty i wyruszamy w drogę.

Czytaj dalej

Rozwój i edukacja

Pielucha - atrybut niemowlęctwa. Pozbycie się jej to duży krok w dorosłość dla malucha i wielka ulga dla rodziców. Podpowiadamy, jak skutecznie poradzić sobie z tym problemem.

Czytaj dalej

Zdrowie i odżywianie

Rodzice dzieci niejadków mają z reguły bardzo ciężkie życie. Niejednokrotnie każdy posiłek przypomina pole walki, na którym dochodzi do próby sił. Przymierzając się do posiłku zaczynasz się zastanawiać - kto wygra kolejna potyczkę, Ty czy dziecko?

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Poradnik

Pasja - klucz do budowy motywacji u dziecka

Rozwój i edukacja

Dzieci potrzebują regularnych bodźców oraz motywacji do działania. Jedną ... Czytaj dalej
Nowe chusteczki KINDII CREAM Skuteczne oczyszczanie i kremowa pielęgnacja.

Zdrowie i pielęgnacja

Delikatna skóra dzieci wymaga wielkiej troskliwości i szczególnej uwagi - zwłaszcza, ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie