Poradnik - Maluch

Rozwój i edukacja

Każda pora jest dobra na przeniesienie się oczami wyobraźni do innego świata lub na poznawanie odmiennej rzeczywistości. Czytać dziecku książki można i na dobranoc i w ciągu dnia - nawet już od pierwszych tygodni życia. A warto...

Czytaj dalej

Pokój malucha

O tym, że kolory maja wpływ na psychikę człowieka pisali już starożytni uczeni. Warto zatem wykorzystać tę wiedzę dobierając paletę barw do pokoju naszego dziecka.

Czytaj dalej

Podróże i wyprawy

Tego, co zdarzy się na drodze, nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Dlatego podczas jazdy autem dziecko musi być zapięte w foteliku samochodowym. Ten z kolei powinien być dobrze dobrany do wieku i wzrostu małego podróżnika.

Czytaj dalej

Rozwój i edukacja

"Mama", "tata" i "NIE" - to jedne z pierwszych słów wypowiadanych przez dzieci. Chwilę później owo NIE zaczyna wieść prym w nowo powstającym słowniku malucha i przeradzać się w klasyczne napady złości. Pojawia się zatem pytanie - jak poskromić małego buntownika zachowując jednocześnie spokój i opanowanie?

Czytaj dalej

Zdrowie i odżywianie

Katar, kaszel, gorsze samopoczucie, ból głowy i często gorączka - to główne objawy przeziębienia. W chwili, gdy maluch zachoruje bardzo ważne jest, aby rodzice odpowiednio zareagowali na występujące w danym momencie objawy.

Czytaj dalej

Podróże i wyprawy

Chłodne powietrze i ujemna temperatura dozowane z umiarem znacznie wzmacniają odporność dziecka i hartują jego organizm. Dobrze zorganizowany spacer to idealny sposób na poprawę krążenia, oczyszczenie dróg oddechowych, lepszy apetyt i spokojny sen. Zatem ciepłe ubranie, porządne buty i wyruszamy w drogę.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Poradnik

Nowe Pieluszki Pampers® Premium Care - tak delikatne, jak dotyk mamy

Zdrowie i pielęgnacja

Tuż po narodzinach dziecko nie widzi wyraźnie i nie potrafi wyodrębnić poszczególnych ... Czytaj dalej
Bezpieczeństwo jest dziecinnie proste. Foteliki montowane tyłem są o 500% bardziej skuteczne

Pierwsze podróże

Statystyki Komisji Europejskiej1 wskazują, że tylko 4 kraje w Europie ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie