Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Kontakt

Jeśli chcą Państwo skontaktować się z redakcją portalu Zakupy Dla Dziecka, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego poniżej. Na każde Państwa pytanie odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

* Wszystkie pola są obowiązkowe

Redakcja on-line

Barbara Komorowska
redaktor naczelna
barbara.komorowska@avt.pl
tel. 22 257 84 73

Ivan Sitsko
redaktor
ivan.sitsko@avt.pl
tel. 22 257 84 06

Agnieszka Zdzichowska
sekretarz redakcji
agnieszka.zdzichowska@avt.pl
tel. 22 257 84 73

   

Reklama

Iwona Fijewska
Szef Działu Marketingu i Reklamy
iwona.fijewska@avt.pl
tel. 22 257 84 93

Anna Brzywczy
Specjalista ds. Reklamy
anna.brzywczy@avt.pl
tel. 883 125 997

Katarzyna Minda
Specjalista ds. Reklamy
katarzyna.minda@avt.pl
tel. 22 257 84 47

Małgorzata Cichecka
Specjalista ds. Reklamy
malgorzata.cichecka@avt.pl
tel. 22 257 84 44

Redakcja magazynu

Barbara Komorowska
redaktor naczelna
barbara.komorowska@avt.pl
tel. 22 257 84 73
Agnieszka Pietrzak
sekretarz redakcji
agnieszka.pietrzak@avt.pl
tel. 22 257 84 48
   

Administracja strony

Szymon Narożniak
Wydawca serwisu
szymon.narozniak@avt.pl
Adrian Jabłoński
Administrator serwisu
adrian.jablonski@avt.pl
Jakub Tarnowski
Projekt Graficzny
jakub.tarnowski@avt.pl

Wydawnictwo

AVT Korporacja Sp.z o.o

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa