Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Ekspert radzi

Magdalena Kordaszewska Ekspert branżowy

Jakiego rodzaju zabawki wybierać dla malucha, który nie skończył jeszcze dwóch lat?

Czytaj dalej

Magdalena Kordaszewska Ekspert branżowy

Masz dziecko w wieku 6-12 miesięcy? Przeczytaj, jak należy wybierać zabawki dla półroczniaka.

Czytaj dalej

Magdalena Kordaszewska Ekspert branżowy

Wielu rodzicom dużą trudność sprawia wybranie zabawki, która najlepiej trafiłaby w upodobania dziecka i jednocześnie wspierała jego rozwój. Zobacz, co radzą eksperci!

Czytaj dalej

Ingrid Dahl-Głodowska Psycholog

Depresja poporodowa ma objawy zbliżone do innych zaburzeń z kręgu depresji, jest więc chorobą, a nie chwilowym obniżeniem nastroju. Przeczytaj, jak wygląda leczenie depresji poporodowej.

Czytaj dalej

Maria Turek Psycholog

Dzisiaj mój 4 letni syn na mieście wpadł w histerię, powodem była śnieżka która mu się rozleciała, zaczął rzucać się na ziemię, bić mnie i krzyczeć. Nic do niego nie docierało, ani słowa ani branie na ręce. Siłą zaniosłam go do domu i nadal nie był spokojny, zachowywał się, jakby wpadł w jakiś amok. Niestety, sytuacje takie się bardzo często powtarzają, jednak nie tak bardzo jak dzisiaj. Każde słowo sprzeciwu, każda czynność skierowana w jego stronę, która może mu się nie spodobać, kończy się histerią. Proszę o pomoc. Jak zachować się na mieście kiedy wpada w histerię??

Czytaj dalej

Lek. med. Dorota Moroz - Ładniak Pediatra

Jak podawać dziecku antybiotyki i inne lekarstwa jeśli dziecko od razu zwraca, nie chce przyjmować na łyżeczce, nawet wymieszanych z innymi płynami, gdy po prostu wszystkie metody zawodzą?

Czytaj dalej

Lek. med. Dorota Moroz - Ładniak Pediatra

Ostatnio coraz częściej słyszę, by nie podawać dziecku mleka, jeśli ma gorączkę. Czy to prawda? Co podawać wtedy do jedzenia rocznemu maleństwu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czytaj dalej

Adam Marasek Ekspert branżowy

W uprawianie narciarstwa czy snowboardu wpisane jest ryzyko wypadku. Wiele poważnych kontuzji spotyka również najmłodszych sportowców. Adam Marasek z Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego TOPR w Zakopanem podpowiada rodzicom, jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo na stoku i tym samym zminimalizować ryzyko wypadku.

Czytaj dalej

            
        

Zadaj pytanie

Masz pytanie, ale nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj je jednemu z naszych ekspertów.

Nasi Eksperci