Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Poradnik - Ciąża - Zdrowie przyszłej mamy

Criorectum - niezawodny sztyft krioterapeutyczny wielokrotnego użytku

Zdrowie przyszłej mamy

Criorectum to wypróbowany i niezawodny sztyft krioterapeutyczny wielokrotnego użytku, stosowany w leczeniu hemoroidów zewnętrznych i wewnętrznych. Zasada działania Criorectum opiera się na uznanej przez medycynę i stosowanej od wielu lat krioterapii miejscowej.

Kuracja Criorectum jest w 100 % naturalna. Uzyskana w domowych warunkach niska temperatura jest bezpieczna dla organizmu i nie powoduje jakichkolwiek powikłań. Niską temperaturę uzyskuje się korzystając z zamrażalnika lodówki lub zamrażarki wolnostojącej. Bezpośrednia aplikacja kontrolowanego zimna do kanału odbytu i na jego okolice, powoduje ustąpienie dolegliwości hemoroidalnych, takich jak: pieczenie, świąd, obrzęk, krwawienie i ból.

Właściwości Criorectum

Stosowanie Criorectum znieczula ból, przyspiesza procesy gojenia, zmniejsza objawy świądu i pieczenia, powoduje rekuperację struktur hemoroidów i całkowite ich zaleczenie.

Używanie dwóch sztyftów, w sekwencji jeden za drugim, znacznie przyspiesza efekty leczenia. W przypadku zaawansowanej choroby zaleca się więc zakup dwóch apliaktorów.

Dzięki temu, że Criorectum jest produktem naturalnym może być stosowany zarówno u kobiet w ciąży jak i w okresie laktacji. Aplikowanie wkładki Criorectum w najmniejszym stopniu nie zagraża płodowi. Jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Podczas aplikacji sztyftu Criorectum nie przedostają się do organizmu kobiety żadne substancje chemiczne.

Przeciwwskazania

  • Nie istnieją przeciwwskazania do stosowania Criorectum.
  • Sztyft krioterapeutyczny Criorectum nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych.
  • Nie stwierdzono występowania działań niepożądanych i interakcji z lekami.

Producent:

Marsylka,
ul. Kręta 11,
05-800 Pruszków
www.criorectum.pl
Cena ok. 45zł

     

Sposób użycia Criorectum

Doodbytniczo. Czas pojedynczej aplikacji - 8 minut. Aplikacja minimum dwa razy dziennie przez minimum czternaście dni - do ustąpienia ostrych objawów. Następnie ilość aplikacji można stopniowo zmniejszać. Po uzyskaniu zadowalających rezultatów leczenia - stosować profilaktycznie minimum raz w tygodniu. W leczeniu zewnętrznych żylaków odbytu, sztyft należy stosować identycznie według załączonej instrukcji. Uwaga! Należy umyć ręce przed i po każdorazowej aplikacji CRIORECTUM.

Przechowywanie

Sztyfy Criorectum należy przechowywać w załączonym pojemniku, w zamrażalniku lodówki lub w zamrażarce wolnostojącej. Wyjmować tylko na czas aplikacji. Criorectum można używać przez 6 miesięcy od pierwszego umieszczenia w zamrażalniku. Po tym czasie zaleca się wymianę na nowy.

Zobacz też:

Pozostałe porady

Nordic walking – idealny sport dla kobiet w ciąży

Zdrowie przyszłej mamy

Jeśli chcesz być aktywna w ciąży, a lekarz prowadzący daje ci zielone światło – wypróbuj nordic walking. Przekonaj się na własnej skórze, że marsz z kijkami to najlepsza i najzdrowsza forma aktywności dla pań oczekujących narodzin dziecka.

Czytaj dalej
Zadbaj o swoją wewnętrzną siłę

Zdrowie przyszłej mamy

Ćwiczenie mięśni Kegla ułatwia poród i zwiększa doznania seksualne. Jak je wykonywać prawidłowo i bezpiecznie, aby uzyskać oczekiwane efekty?

Czytaj dalej
Nadmierna potliwość w ciąży 5 sposobów, by sobie z nią radzić

Zdrowie przyszłej mamy

Pocenie się jest naturalnym zjawiskiem, a przy tym niezbędną funkcją organizmu. W ciąży, na skutek przybierania na wadze i zmian hormonalnych, często pocimy się w nadmiarze.

Czytaj dalej

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

ZIMA | 2017-2018

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90

Poradnik

Noś, tul, kołysz...

Zdrowie i pielęgnacja

Dlaczego dotyk mamy jest ważny dla noworodka – wyjaśnia położna ... Czytaj dalej
Must have mamy i maleństwa

Nasze 9 miesięcy

Już w szkole rodzenia położna namawia was, byście nie zwlekali z pakowaniem ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie