Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Poradnik - Ciąża

Poród i połóg

Z pewnością każda mama chciałaby karmić piersią swoje maleństwo. Żeby start był łatwiejszy i bez przykrych niespodzianek, warto wcześniej przygotować piersi do nowego zadania.

Czytaj dalej

Uroda i pielęgnacja

Okolice intymne w ciąży bardziej niż normalnie narażone są na różnego rodzaju infekcje. Dlatego też wymagają starannej pielęgnacji i ochrony.

Czytaj dalej

Odżywianie w ciąży

W trakcie ciąży trzeba przytyć i jest to naturalna kolej rzeczy, ale dodatkowe kilogramy najlepiej trzymać pod kontrolą. Oto mała ściągawka, jak prawidłowo przybierać na wadze.

Czytaj dalej

Nasze 9 miesięcy

Zdarzają się sytuacje, gdy przyszły tata też jest w ciąży. Przybiera na wadze, ma bóle placów - chociaż przedtem nigdy nie narzekał. Przejawia też różne inne symptomy charakterystyczne dla kobiet w ciąży.

Czytaj dalej

Uroda i pielęgnacja

Większość kobiet w ciąży zmuszona jest zmierzyć się z problemem rozstępów. Podpowiadamy, co można zrobić i jak dbać o skórę, by zapobiec ich powstawaniu.

Czytaj dalej

Odżywianie w ciąży

Oczekiwanie na narodziny dziecka to czas, w którym kobieta przechodzi wiele zmian. Jest to też okres występowania różnorodnych dolegliwości. Jedną z nich jest zgaga, która nęka co czwartą ciężarną.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Poradnik

Pasja - klucz do budowy motywacji u dziecka

Rozwój i edukacja

Dzieci potrzebują regularnych bodźców oraz motywacji do działania. Jedną ... Czytaj dalej
Nowe chusteczki KINDII CREAM Skuteczne oczyszczanie i kremowa pielęgnacja.

Zdrowie i pielęgnacja

Delikatna skóra dzieci wymaga wielkiej troskliwości i szczególnej uwagi - zwłaszcza, ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie