Poradnik - Ciąża

Zdrowie przyszłej mamy

Jesteś w ciąży i coraz częściej odwiedzasz toaletę. Nie obawiaj się, nie jest to zapowiedz problemów z układem moczowym, a jedynie kolejny przejaw twojego odmiennego stanu.

Czytaj dalej

Odżywianie w ciąży

Zaparcia mogą pojawić się u kobiet w ciąży już od chwili poczęcia. To bardzo typowa dolegliwość w tym stanie. Na szczęście są na nią skuteczne sposoby.

Czytaj dalej

Poród i połóg

Z pewnością każda mama chciałaby karmić piersią swoje maleństwo. Żeby start był łatwiejszy i bez przykrych niespodzianek, warto wcześniej przygotować piersi do nowego zadania.

Czytaj dalej

Uroda i pielęgnacja

Okolice intymne w ciąży bardziej niż normalnie narażone są na różnego rodzaju infekcje. Dlatego też wymagają starannej pielęgnacji i ochrony.

Czytaj dalej

Odżywianie w ciąży

W trakcie ciąży trzeba przytyć i jest to naturalna kolej rzeczy, ale dodatkowe kilogramy najlepiej trzymać pod kontrolą. Oto mała ściągawka, jak prawidłowo przybierać na wadze.

Czytaj dalej

Nasze 9 miesięcy

Zdarzają się sytuacje, gdy przyszły tata też jest w ciąży. Przybiera na wadze, ma bóle placów - chociaż przedtem nigdy nie narzekał. Przejawia też różne inne symptomy charakterystyczne dla kobiet w ciąży.

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Poradnik

Tokofobia czyli lęk przed porodem. Jak sobie z nim radzić?

Zdrowie przyszłej mamy

- radzi położna Marzena Langner - Pawliczek, Ambasadorka kampanii i konkursu ... Czytaj dalej
Dziecięce boho na poddaszu

Pokój przedszkolaka

Pokój dziecięcy bez słodkiego, landrynkowego różu i motywów zaczerpniętych ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie