Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Poradnik - Ciąża

Odżywianie w ciąży

Planując powiększenie rodziny trzeba znacznie wcześniej zadbać o właściwą dietę. Szczególnie powinna pamiętać o tym przyszła mama.

Czytaj dalej

Zdrowie przyszłej mamy

Wszystko czego maluszek potrzebuje do prawidłowego rozwoju, dostaje od mamy. W ciągu 9 miesięcy są oni jednością. Czy suplementacja witamin w ciąży jest wskazana?

Czytaj dalej

Zdrowie przyszłej mamy

Jeżeli cukrzyca ciążowa zostanie wcześnie wykryta, a przyszła mama zadba o swoje zdrowie i właściwą dietę, to jej dziecko będzie rozwijało się prawidłowo.

Czytaj dalej

Zdrowie przyszłej mamy

Średnia wieku w jakim kobiety w Polsce rodzą dziś swoje pierwsze dziecko wynosi 26 lat. Presja wywierana przez społeczeństwo, otoczenie, czy najbliższą rodzinę, ma nierzadko negatywny wpływ na nasze samopoczucie. Tymczasem dylemat - kiedy najlepszy czas na dziecko? - pozostaje.

Czytaj dalej

Poród i połóg

Oprócz farmakologicznych sposobów łagodzenia bólu porodowego istnieje również szereg naturalnych metod jego uśmierzania. Oto niektóre z nich.

Czytaj dalej

Zdrowie przyszłej mamy

Generalnie obowiązuje zasada, że kobieta ciężarna powinna unikać przyjmowania leków. Czasem jednak trudno sobie poradzić z uporczywym bólem. Co wtedy?

Czytaj dalej

            
        

Polecane produkty

OptiMusss

Zdrowa Kropla Przyjemności! OptiMusss to nowoczesne preparaty musujące zawierające soki owocowe: pomarańczowy, brzoskwiniowy i cytrynowy. Preparaty OptiMusss nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez diabetyków. Czytaj dalej

Magazyn dziecko - najlepsza inwestycja

ZIMA | 2017-2018

W najnowszym wydaniu naszego kwartalnika znajdziecie wiele praktycznych porad oraz przegląd nowości z rynku parentingowego!

Tylko 6,90

Poradnik

Noś, tul, kołysz...

Zdrowie i pielęgnacja

Dlaczego dotyk mamy jest ważny dla noworodka – wyjaśnia położna ... Czytaj dalej
Must have mamy i maleństwa

Nasze 9 miesięcy

Już w szkole rodzenia położna namawia was, byście nie zwlekali z pakowaniem ... Czytaj dalej
Zobacz wszystkie